minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Duyuru Yarın kur +1GB siparişlerindeki sabırsızlık sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Sevgili arkadaşlar,

bu kampanyayı kalıcı halde tutmamızın sebebi, gün içinde çok fazla sipariş aldığımız da
yarın kur diyen arkadaşları yarına atmamız ve o sırada sipariş sırasına göre kur diyen arkadaşları bekletmeden
siparişlerini vermemiz.

çok mantıklı değil mi? siz yarın'ı bekliyorsunuz bizde bu beklemeniz karşılığında size 1GB hediye ediyoruz.

yarın ise siparişi verdiğiniz günün bir sonrası, mesela Pazartesi sipariş verirseniz yarın Salı oluyor, Salı verirseniz Çarşamba oluyor? enteresan değil mi?
bir gün sonrası yarın oluyor yani?

bunu anlamayan arkadaşlarımız çok fazla, mesela "siparişi verdim yarın kur seçtim, saat 12.01, ee yarın oldu? makinem nerede????"

mesela sipariş verdim, tam 24 saat geçti? makinem nerede?

bize göre yarın, siparişi verdiğiniz günün akşamı 23.59'dan siparişi verdiğiniz günün bir sonrası, yani yarın'ın 23.59'u arasındaki zaman dilimi.

Yani salı günü verdiğiniz sipariş, salı günü akşam 23.59 ile Çarşamba günü akşam 23.59 arasındaki herhangi bir zaman diliminde kurululabilir,
genellikle öğlen bu işi hallediyoruz akşama kesinlikle kalmıyor ama size bu bekleme karşılığında +1gb veriyoruz yahu,
diğer firmalar 1gb için bile, 1 çekirdek için bile ücret istiyorlar.

lafı çok uzattım, eğer beklemek sizin için problem ise lütfen yarın kur seçmeyin, +1gb da istemeyin.
delirtmeyin adamı :)

Son düzenleme:
MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
delirtmeyin abimizi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...