Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Yeniden Açılacak Ücretli Sunucuya Ücretli Yetkili Alımı - JaredNetwork

Sunucu IP Adresi
Yakında
Seçkin madenci.
Discord
Sunucumuz daha önceden Batihost Hostingi üzerinden 1 Yıl Ayrı 6 Ay Ayrı şekilde 1.5 yıl hizmet vermişti.

Sunucuyu özel sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kalmıştık.
Sunucumuzu OpSkyblock olarak devam ettireceğiz.

Ücretli Yetkili Alımı yapmamızın sebebini soracaksanız;

1- Sunucuya Alınacak yetkililerin sunucu için destek olması gerekmesi
2- Sunucunun uzun süreli bir proje olarak açık kalması (maddi bakımdan)
3- Maddi bir şekilde destek sağlayan özen göstererek yetkisini kullanacağını düşünüyoruz.
4- Yetkili alımı yapmamızın sebebi sunucunun bütün ihtiyaçları karşılanmasıdır.
5- Yetkili alımları için maddi destek sağlayan kişiler eğer sunucu yükselene kadar yetkilerini devam ettirebilirlerse desteği ona daha büyük bir miktarda dönüş sağlayacaktır.

Discord Yetkili İletişim Adresi;
SergenTR#9608

Seçkin madenci.
Discord
Akrei!#5689
Öncelikle merhaba, ücretli yetkili alımı biraz saçma değil mi? Adamlar hem oyun içi yardım ediyor, hem size para ödüyor. Bütçeniz yoksa sunucu işine girmenizi tavsiye etmem, hem sizin paranıza yazık olur hemde yetki alanların parasına.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
KardasLand / Zoe OTP#9552
Öncelikle merhaba, ücretli yetkili alımı biraz saçma değil mi? Adamlar hem oyun içi yardım ediyor, hem size para ödüyor. Bütçeniz yoksa sunucu işine girmenizi tavsiye etmem, hem sizin paranıza yazık olur hemde yetki alanların parasına.

Katılıyorum. Bu direk yetki satmaktır. "50 lira admin" tarzı. Kimse yetkili olmak için para vermez, hatta saçmalık der geçer.

Yetkililik gönül işidir. Merak, istek ve ilgi duymaktır. Para verenin düzgün kullanacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Neden birisi sunucuyu çökertmek için para vermez ki? Sunucuda uzun süre oynayıp, bütün her şeyini kavrayıp sevecen **GÖNÜLLÜ** bir yetkili mi, yoksa "hehe para bastım" diyen, hiçbir şey bilmeyen bir yetkili mi istersiniz?

Hiçbir şekilde istek, gönüllülüğü baz almadan bütün maddeleriniz "para". Sunucunun açılış amacını kavrayabiliyorum -ki herkes kavramıştır-.
Ayrıca hiçkimse sunucunuzun sorumluluğunu almakla yükümlü değil, ne saçma. 3-4 Yıl önce ne yazıkki böyle bir şey yapmıştım, ondan sonra yetkili alımından nefret ettim, bir daha da yetkili almadım.

Lütfen iyi düşünün, bol şans dilerim, iyi günler.

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Ücretli yazısını görünce siz para vericeksiniz, nasıl iyi bir incelik, güzellik yapmış adamlar diye düşündüm. Konuya girince birde ne göreyim, hizmet veren adam birde size para bayılacak. Komedi, gerçekten.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Karmaşık bir durum oluşturmuşsunuz, eğer sunucunuz için yardım edecek insanlar bir de size para öderse bu gidişle çok zor yetkili bulursunuz bulduklarınız da genellikle yaşı küçük kardeşlerimiz olacaktır. Olgun gördüğünüz ve güvendiğiniz insanları yetkili alın, bütçe konusunda onlar size yardım etmek yerine oyuncularınıza yardım etsinler. Oyuncularınız eğlendiği süreç boyunca bütçe konusunda size destek olacaktır.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
5 yıldır piyasadayım her türlü destegi verebilirim 20 yaşındayım veletlerle karıştırma :) Hymenalous | Burak#7940 adresim istersen yazarsın

Seçkin madenci.
Discord
Akrei!#5689
5 yıldır piyasadayım her türlü destegi verebilirim 20 yaşındayım veletlerle karıştırma :) Hymenalous | Burak#7940 adresim istersen yazarsın
Velet olduğumuzu nereden anlıyorsunuz onu anlamadım?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
2 yıl rehberlik 4 yıl skyblock hub plleri kodladım Ulaşırsanız sahşen çok sevinirim böyle bir ekipde çalısmak isterim Poxe#0001

Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli kimileri ş******

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bir komediye benziyor çok saçma.