Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Yırtık Don

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Birgün sabah evden çıktım herzamanki gibi işe gideceğim :D Gidiyorum otobüsten indim ve metroya bindim. Bir süre ayakta bekledikten sonra bağdaş kurup oturdum :) Sonra bir ve birkaç kişinin bakışları dikkatimi çekti :) Bacak aram yırtıkmış :) Allahtan içlik giymiştim soğuk olduğu için :D Ama fazlası ile utanmıştım :D
Buna benzer anılarınız var ise konu altına yazarsanız sevinirim :)

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
metro da bağdaş kurup oturdun? sizin metrolar sanırım 4 oda 1 salon yada bizi trollüyorsun.

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hocam Ankara Metrosunda yer yoksa(ve kalabalık değilse) bu oturuş normaldir.
aynen öyle :) Ama gerçekten ben oturacak yer olsa dahi kıçımın keyfine çok düşkün birisi olduğum için sürekli o itfaiye hortumlarının yanına oturup bağdaş kurarım :D

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
aynen öyle :) Ama gerçekten ben oturacak yer olsa dahi kıçımın keyfine çok düşkün birisi olduğum için sürekli o itfaiye hortumlarının yanına oturup bağdaş kurarım :D
Hocam siz hangi duraklar arası gidip geliyorsunuz(Ankara'da iseniz)? Merak ettim o saatte bağdaş kuracak yeri nasıl buluyorsun?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Koru - Milli Kütüphane saat 06:30 Çok rahat yer buluyorum :) M.kütüphaneyi kaçırıp kızılayda bile kaldırıldığım oluyor o derece :D

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
resim yoksa inanmam. resim bekliyorum, yalnız fermuar kapalı olursa iyi olur. ;)

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Yeni bir Steve doğdu!
Discord