Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
arcadia network survival
minecrafttr is birligi
is birligi
Minecuby skyblock sunucusu

Tanıtım YouTube Minecraft Videoları için Kaliteli Kanallar

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
489
Tepki puanı
159
Puanları
1,315
Discord
20220514 (3).png

YouTube Minecraft Videoları için Kaliteli Kanallar​

YouTube Minecraft videoları için kaliteli pek çok kanal mevcut. Bu kanallardan bazılarını sizler için paylaşmak istiyoruz.
YouTube, günümüzde en çok izlenen video platformu olarak açıklanabilir. Bu doğrultuda bu platformda Minecraft videosu çeken birçok insan bulunuyor. Bu insanların çektiği videolar izleyiciler tarafından izleniyor. Bazı kanallar, yaptığı içeriklerle ön plana çıkıyor. Bundan dolayı YouTube Minecraft videoları bilinmeli.
20220514 (4).png

YouTube Minecraft Videoları Kanalları​

YouTube’da kalitesiyle adından söz ettiren kanallardan birisi Mumbo Jumbo olarak açıklanabilir. Bu kanal, eğitici videoları ve Minecraft serileri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eğlenceli ve kaliteli içerik arıyor iseniz bu kanal tam size göre.
Bir diğer kanal olarak sizler Doğukan Adal kanalını önerebiliriz. Çektiği Minecraft serilerinin yanı sıra Minecraft hakkında püf noktaları da veren kanal, bu konuda oyuncuları bilgilendiriyor.
YouTube Minecraft videoları konusunda etkili içeriklere sahip bir diğer kanal Luser olarak bizlerin karşısına çıkıyor Luser, sunduğu kaliteli Minecraft içerikleriyle oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Büyüyen bir kanal olan Luser modlu Minecraft, oyun yenilikleri ve bunun gibi pek çok seriye sahip.
 


Üst