minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Zumruduanka.batihost.net | yılların birikimi HUB server !

Sunucu IP Adresi
Play.zumruduankamc.com
Oyun Sürümü
1.8.x-1.11
Sunucu Slotu ∞
Sınırsız
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Konu Tasarımı Güzelmiş

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Konu Tasarımı Güzelmiş

1. Olarak ortada bir konu da bir tasarım yok 2. olarak konuda sunucu hakkında bilgi adına hiç bir şey yok 3. olarak da sunucunun hakkında daha fazla şeyler eklemelisiniz ayrıca slot sınırsız olamaz her sunun kendine göre bir kapasitesi vardır ona göre slot belirlenmeli ve son olarak yılların birikimi diyorsunuz ancak ben sunucuya girip baktığım zaman emek skyblock zaten alıntı bir paket skywars'a zaten girilmiyor opskyblock da tanıdık geliyor bir yerden ama nereden hatırlayamadım bir tek adam gibi op skyblock var maalesef bir paketi alıp diğer paketle birleştirip bungeecord kurulduğu zaman yılların birikimi ile bir hub sunucu açmış olmuyorsunuz gelişmelisiniz alıntı paketler kaldırılmalı gerçekten bir hub sunucu olmalısınız ayrıca adam gibi bir konu tasarımı ve bir web sitesine ihtiyacınız var, iyi forumlar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
1. Olarak ortada bir konu da bir tasarım yok 2. olarak konuda sunucu hakkında bilgi adına hiç bir şey yok 3. olarak da sunucunun hakkında daha fazla şeyler eklemelisiniz ayrıca slot sınırsız olamaz her sunun kendine göre bir kapasitesi vardır ona göre slot belirlenmeli ve son olarak yılların birikimi diyorsunuz ancak ben sunucuya girip baktığım zaman emek skyblock zaten alıntı bir paket skywars'a zaten girilmiyor opskyblock da tanıdık geliyor bir yerden ama nereden hatırlayamadım bir tek adam gibi op skyblock var maalesef bir paketi alıp diğer paketle birleştirip bungeecord kurulduğu zaman yılların birikimi ile bir hub sunucu açmış olmuyorsunuz gelişmelisiniz alıntı paketler kaldırılmalı gerçekten bir hub sunucu olmalısınız ayrıca adam gibi bir konu tasarımı ve bir web sitesine ihtiyacınız var, iyi forumlar.
Paketler tanıdık geldiğinde göre sizde kullanıyorsunuz galiba.paketler bana ait.eski lightmine sunucumdan aldım.iyi forumlar

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Paketler tanıdık geldiğinde göre sizde kullanıyorsunuz galiba.paketler bana ait.eski lightmine sunucumdan aldım.iyi forumlar
nE?
knk sana paket yap dedigimde benim VDS'den almiş olabilirmisin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
nE?
knk sana paket yap dedigimde benim VDS'den almiş olabilirmisin.
Millete ceza kesmesini pek severim.kendisi patron triplerine girenleri hiç sevmem özellikle eren denen velet cezasını kestik bitti.trazx seninlede bir sorunum yok kanka.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu kadar bilgili yazıyorsunuz ama konunuz yok.yorum kasmaya gerek yok.yazmak için yazmayın hocam.iyi günler iyi forumlar.