minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Haritalar siliniyor - Multiverse Core sorunu

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar. Dün localhost olarak sunucumu hazırlıyordum. Her şey normaldı /save-all çekip stopladım. Bu gün girdim tüm maplar gitmiş neden olabilir? Haritalar kalıyor amma Multiverse core`de silinmiş

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
Haritaları ana dizin'de görebiliyorsan tekrar load etmen veya import etmen gerekiyor olabilir (mv import dunyadi normal , mv load dunyaadi). eğer haritalar başlat.bat'ın olduğu ana dizinde yoksa haritalar silinmiş demektir bu normal şartlar altında olmaz virüs tarayıcısı kullanıyorsan kapat belki o silmiştir, böyle olmaması gerekiyordu birde başka bir plugin de tetiklemiş olabilir.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eve
Haritaları ana dizin'de görebiliyorsan tekrar load etmen veya import etmen gerekiyor olabilir (mv import dunyadi normal , mv load dunyaadi). eğer haritalar başlat.bat'ın olduğu ana dizinde yoksa haritalar silinmiş demektir bu normal şartlar altında olmaz virüs tarayıcısı kullanıyorsan kapat belki o silmiştir, böyle olmaması gerekiyordu birde başka bir plugin de tetiklemiş olabilir.
Evet başlat.bat olduğu dizide haritalar duruyor. Amma Multiverse Core worlds içinden silinmiş haritalar. Bende öyle bir şey düşünüyorum yani her hangi bir plugin tetiklemiş olabilir, Npc ve cmdadd pluginleride bozulmuş durumda

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
Sebebini bilmesem de geçici olarak, manuel yapabilirsin. /mv import dunyaismi normal
eğer dünyaların adı belirli bir durumdaysa ve hatayı da çok önemsemiyorsan skript'e on load: eventin'e otomatik olarak yazması seni uğraştırmaması için kod ekleyebilirsin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sebebini bilmesem de geçici olarak, manuel yapabilirsin. /mv import dunyaismi normal
eğer dünyaların adı belirli bir durumdaysa ve hatayı da çok önemsemiyorsan skript'e on load: eventin'e otomatik olarak yazması seni uğraştırmaması için kod ekleyebilirsin.
Deneyeceğim. Çalışıp veya çalışmadığı hakkında bilgi vereceğim. Teşekkürler

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
halledebildin mi? edemediysen detaylı bir şekilde yardıma inelim?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
EyvAllah dostum /mv import dünyaismi normal yazarak sorunu çözdüm tüm haritalar geri geldi. Allah razı olsun. Teşekkürler

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
rica ederiz.