batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Play.AtalenteMC.pw | 3. SEZON! ULTRAOPSKYBLOCK | TÜRKİYE'NİN EN KOLAY SKYBLOCK SUNUCUSU! | KAPANMA RİSKİ YOK! | 5 AYDIR AÇIK | 8GB RAM | +30 ONLİNE

Sunucu IP Adresi
Play.AtalenteMC.pw
Oyun Sürümü
1.8.x
Sunucu Slotu ∞
Sınırsız
Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Rehber alımı için neden burdan yazdın dostum :LOL:

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Bu arada güzel online.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ben rehber alımı için deyil sadece o kişi alınırsa iyi olur tanımıyorum ben onu ama knk m yani .

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Efsane bir sunucu tamamen güzel şimdi birde i9 makineli açtılar lag fln yok ama rehber eksiği var hep afk rehber alıyorlar RanGover diye bir oyuncu var 1. sezondan beri oyunda kesinlikle rehber olmalı ama sunucu müthiş.:cool:
Değerli yorumun için teşekkürler.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sunucuda 300 tane yan hesap var mapler batihost factoin paketinden calıntı Ve Calıntı dedigin kişinin paketi 1 hafta sonra lıp kendi sunucuda kullanman daha sayayyımmı? kesinlikle bu sunucuda oyananmaması lazım ve zaten oynayan 10 kişi neym hepsinin 40 hesapı var

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sunucuda 300 tane yan hesap var mapler batihost factoin paketinden calıntı Ve Calıntı dedigin kişinin paketi 1 hafta sonra lıp kendi sunucuda kullanman daha sayayyımmı? kesinlikle bu sunucuda oyananmaması lazım ve zaten oynayan 10 kişi neym hepsinin 40 hesapı var
ss'e bakarsanız toplam 19 yan hesap gözüküyor batihost faction plugin paketi falan degıl. Batihostta kullanmam. 300 tane yan hesap nasıl oluyor 131 çevrimiçi yazıyor farkındaysan. Kardeşim kötüleyeceğine git sende çalış yap. Hadi yallah.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Map batihosttun faction mapi 19 cok büyük bir online sayısı sanıyorsun demi .)
Hem Sunucunun barındıgın hostun yetkililerini kanser edip yetmiyormuş gibi başka hostta geçmen

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bana caliş sende yap diyorsun fakat hiç calişmamişsin cöp bir kitle ile başkalarının paketini almişsin