minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

1.7.10 modlu server

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
yeni server almıştım arkadaşım ile 1.7.10 modlu oynucaz ama bir türlü beceremedim yardım ederseniz mutlu olurum yapamadım çünkü cauldron vs denedim fakat birşey değişmedi sürüm değiştime özelliğide kalktığı için yapamadım lütfen yardım bekliyorum

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
yeni server almıştım arkadaşım ile 1.7.10 modlu oynucaz ama bir türlü beceremedim yardım ederseniz mutlu olurum yapamadım çünkü cauldron vs denedim fakat birşey değişmedi sürüm değiştime özelliğide kalktığı için yapamadım lütfen yardım bekliyorum
Bunun için Cauldron veya Forge (hangi sistemi kullanacaksanız) sayfasını oku ve yönergelerini uygula. Ayrıca hem sunucuda hem sende hem de arkadaşında aynı modlar kurulu olmalı. Ancak bu şekilde sunucuya girebilirsiniz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bunun için Cauldron veya Forge (hangi sistemi kullanacaksanız) sayfasını oku ve yönergelerini uygula. Ayrıca hem sunucuda hem sende hem de arkadaşında aynı modlar kurulu olmalı. Ancak bu şekilde sunucuya girebilirsiniz.
cauldronun nasıl kurulacağını bilmiyorum biraz daha yardımcı olabilirmisiniz link vesaire atabilirseniz

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord

Yalnız elinizi çabuk tutmalısınız zira site gidici. Koskoca yivesmirrorun de gideceğini gördük be...

@babadagi artık bir mc.tc fasilitesi daha yaparsınız. :)

Saygı...
Discord
Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
yves'in dışında da bir kaç portal var hatırladığım kadarıyla, yves api desteği verdiiği için kullanılıyordu ve zaten 2 3 ayda bir api desteğini değiştiriyordu.

ayrıca yapılabilir evet.
ana sürümlere destek versek bile yeter, en azından zart zurt kapandı, api desteği değişti muhabbeti olmaz.