Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tartışma 13 MART Çarşamba Günü Doğum Günüm

Sizce 13 mart'da erkan abi bana ne alır?

• Alan Adı

Kullanılan: 0 0.0%
  • MinecraftTR'nin En iyi Üyesi

• Pasta

• Oyun, vds, Sanal Sunucu

• Kullanılan toplam oy
    9
Seçkin madenci.
Discord
Merhaba Arkadaşlar Hepinizi Çok seviyorum 13 mart çarşamba günü Doğum Günüm Sizce 13 mart çarşamba Doğum günümde Erkan Abi (babadagi) bana ne alır sizce? Lütfen yukarıdaki Oylarınızı verin.

SİZDE 13 MART DOĞUM GÜNÜMDE BANA NE ALIRDINIZ Lütfen bu sorularınızı Yanıtlayınız.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Karşim ben olsam şirketin %51'ini bırakırım. Erkan abi ise %52 kral adam. Geçen dedim abi dedim param yok dedim ateşleyim kardeşim dedi hemen hesaba baktim 100 kağıt ateşlemiş. Bide beni arıyor dedi şirketin %79'unu ustune yaptım ortak dedi ben dedim tabii hemen abicim dur yapma etme batar şirket dedim dinlemedi beni sonra 1 hafta falan geçti ben seoluğa alıştım tabii. Bi baktık brüt kâra %350 bir artış önce inanmadık tabii ki. Erkan abi bankaları falan aradı muhasebeciyle konustu falan %550 bir artis olmus ben basa gecince sonra bana diyor simdi kalan %21in %20sinide vereyim diye ben dedim abi dedim yapma etme dedim dedi ii al olum bu benim sana dogum gunu hediyem aq dedi aynen boyle dedi ssler mevcuttur. %99 hissem olunca hemen kârımızı kontrol ettim %780 oranla bir artis var dedik noluyor aq erkan bey dedi ki bizim eski seo sana devredince çok sey degizti alperen falan dedi benim bi g#tum kalti acikcasi akabinde sirket bu gunlere geldi iste iyi kalkindik. Umarim kalkanlari indirmezler amen. Dgko karşim forumda çok dolaniyorsun ayıq ol.

Seçkin madenci.
Discord
Şimdiden doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerin ile güzel bir yıl geçirme dileğiyle.

Seçkin madenci.
Discord
Ben Bir an Şirketi devredicek sandım ve :D konu başka yere gitti :)

Seçkin madenci.
Discord
Karşim ben olsam şirketin %51'ini bırakırım. Erkan abi ise %52 kral adam. Geçen dedim abi dedim param yok dedim ateşleyim kardeşim dedi hemen hesaba baktim 100 kağıt ateşlemiş. Bide beni arıyor dedi şirketin %79'unu ustune yaptım ortak dedi ben dedim tabii hemen abicim dur yapma etme batar şirket dedim dinlemedi beni sonra 1 hafta falan geçti ben seoluğa alıştım tabii. Bi baktık brüt kâra %350 bir artış önce inanmadık tabii ki. Erkan abi bankaları falan aradı muhasebeciyle konustu falan %550 bir artis olmus ben basa gecince sonra bana diyor simdi kalan %21in %20sinide vereyim diye ben dedim abi dedim yapma etme dedim dedi ii al olum bu benim sana dogum gunu hediyem aq dedi aynen boyle dedi ssler mevcuttur. %99 hissem olunca hemen kârımızı kontrol ettim %780 oranla bir artis var dedik noluyor aq erkan bey dedi ki bizim eski seo sana devredince çok sey degizti alperen falan dedi benim bi g#tum kalti acikcasi akabinde sirket bu gunlere geldi iste iyi kalkindik. Umarim kalkanlari indirmezler amen. Dgko karşim forumda çok dolaniyorsun ayıq ol.
Aramızdaki Şanslı Kişi sendin galiba :D

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
benim doğum günü 11 mart. siz bana ne alıyorsunuz?

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Seçkin madenci.
Discord
@babadagi Doğum günün kutlu Olsun Şimdiden Benimkide 13 mart'da

Zzz
Discord
alqnbei#1337