Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

ACİL TPS

Elite madenci.
Discord
beyler sunucu 16gb i7 6700

skript cok az var
map 3 tane
skyblock sunucusu

sorun nedır bana bi el atın 20 tps 30 kişi gidiyor sonra bi anda 11 e kadar düşüyor

Seçkin madenci.
Discord
Sunucuyu kapatıp açıp log dosyasını atarmısınız ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Aynı sorun bende de var, eski hostta 75 kişiyi görüyordum ve loglarda nw WARN ne de ERROR mevcut. Timings'de turuncu ile yazan pluginleri değiştirip tekrar kontrol ettim ve sunucu optimizasyonu full. Ama bende 15 kişiye ulaşınca tps 11'de :(

Elite madenci.
Discord
Aynı sorun bende de var, eski hostta 75 kişiyi görüyordum ve loglarda nw WARN ne de ERROR mevcut. Timings'de turuncu ile yazan pluginleri değiştirip tekrar kontrol ettim ve sunucu optimizasyonu full. Ama bende 15 kişiye ulaşınca tps 11'de :(
skyblock mu ? sunucun

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Tps Problemleri genellikle kullandığın eklentiden kaynaklıdır küçük bir araştırma sonucu eklentilerin makineni ne kadar etkilediğini öğrenebilirsin ve sunucuna restart atmayını dene böyle yaparsan eklentiler yenilenir.