minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

AtalenteMC.bth.st | 2. SEZON! ULTRAOPSKYBLOCK | TÜRKİYE'NİN EN KOLAY SKYBLOCK SUNUCUSU! | KAPANMA RİSKİ YOK! | 4 AYDIR AÇIK | 10GB RAM | +30 ONLİNE

Sunucuya geldin mi

• Evet

Kullanılan: 4 44.4%
  • Hayır

Kullanılan: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucu Aktif!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sunucu ramı arttırıldı artık 10GB.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Bu sunucuya ne denile bilir ki illa bir yorum yapmak gerekiyorsa cidden kötü bir sunucu hani zaman kaybının kelime anlamı atalentemc olarak değiştirile bilir, yetkili ekibi +9 küfürbaz çocukların teki sunucu sahibi gibi, sunucunun yarısı toplama hani sunucunun sahibini de fazla sevemem kısaca sunucuya girip oynayacak kişilere tavsiyem eğer emeklerinizi çöpe atmak istiyorsanız buyurun girin oynayın kasın ne zaman kapanacağı belli olmayan bir sunucu size tavsiyem girip son oyuncu, craftrise gibi kapanması çok düşük olan & özellikle söylüyorum KALİTELİ bir sunucu da oynayın.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu sunucuya ne denile bilir ki illa bir yorum yapmak gerekiyorsa cidden çöp bir sunucu hani zaman kaybının kelime anlamı atalentemc olarak değiştirile bilir, yetkili ekibi +9 küfürbaz çocukların teki sunucu sahibi gibi, sunucunun yarısı toplama hani sunucunun sahibini de fazla sevemem kısaca sunucuya girip oynayacak kişilere tavsiyem eğer emeklerinizi çöpe atmak istiyorsanız buyurun girin oynayın kasın ne zaman kapanacağı belli olmayan bir sunucu size tavsiyem girip son oyuncu, craftrise gibi kapanması çok düşük olan & özellikle söylüyorum KALİTELİ bir sunucu da oynayın.
Ya ahlaksız insan, kardeşim senin sunucuna ne oldu ? Ahahh kapandı tabikide 4 aydın açık olan sunucuma laf etme. Akıllı ol.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Ya ahlaksız insan, kardeşim senin sunucuna ne oldu ? Ahahh kapandı tabikide 4 aydın açık olan sunucuma laf etme. Akıllı ol.
1. ben sunucu açmadım 2. olarak burada bir ahlaksız varsa o da sensin hatta seni numunelik olarak göstere biliriz, 3, 4 yaşında ki daha potakal da vitamin olan oluşumların eline internet verirseniz ne olur oynat bakalım;

6204

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
1. ben sunucu açmadım 2. olarak burada bir ahlaksız varsa o da sensin hatta seni numunelik olarak göstere biliriz, 3, 4 yaşında ki daha potakal da vitamin olan oluşumların eline internet verirseniz ne olur oynat bakalım;

Ahahahah, hiç güleceğim yoktu. Corona virüsü nedir ya Allah aşkına.
Sunucu hiç değişmemiş, Adem'in dediği gibi yetkililer LEŞ. Sunucu sahibi zaten ahlaksızın teki.
Ne zaman akıllanacak bilmiyorum.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Uzatmayın gelcekseniz Discord Atalente #9037 buyur gel

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ahahahah, hiç güleceğim yoktu. Corona virüsü nedir ya Allah aşkına.
Sunucu hiç değişmemiş, Adem'in dediği gibi yetkililer LEŞ. Sunucu sahibi zaten ahlaksızın teki.
Ne zaman akıllanacak bilmiyorum.
birde yetkililer leş derken? rehberlerimizden bahsediyorsan daha sunucuya bakmadan yorum yapman komik. Rehberler her ay değişiyor neredeyse. Sanalda 16, 15 yaşındayım diye gezen bir çocuksun eskiden sunucumda yetkiliydin yetkin alınınca ağlamaya başladın bence devam etme Talha :)