minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Başlangıc Kiti [SK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Aynı sizin bu yorumunuz gibi sanırsam okuma kabiliyetiniz yeteri kadar gelişmediğinden dolayı açtığım konuda ki "Neden bu kadar basit bir skripti paylaşıyorum ?" kısmını okumamışsınız! İlk Okul kitaplarınız duruyor ise gözden geçirmenizi tavsiye ederim. İyi günler !
Yeni bir sunucu açacak olan sunucu sahipleri zaten hep hazır paket tercih eder, hazır paketlerin hepsindede genelde Essentials eklentisi bulunur. Eklentisi olan bir şeyin neden skriptini yapıyorsun? Ayrıca gereksiz uzatmışsın yok kaseye sağ tıkla bilmem ne, fikrim değişmedi. Gereksiz. Bu mantıkla bide skripter vermişler sana. Gülünç.

Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
Yeni bir sunucu açacak olan sunucu sahipleri zaten hep hazır paket tercih eder, hazır paketlerin hepsindede genelde Essentials eklentisi bulunur. Eklentisi olan bir şeyin neden skriptini yapıyorsun? Ayrıca gereksiz uzatmışsın yok kaseye sağ tıkla bilmem ne, fikrim değişmedi. Gereksiz. Bu mantıkla bide skripter vermişler sana. Gülünç.
Uzattığım bütün yerleri atarsanız sevinirim ek olarak bu bir eklenti skripti değildir eklentinin kodunu kolayca kullanmaya yarayan bir skripttir.
Önceki mesajımda İlk Okul kitaplarınızı gözden geçirmenizi tavsiye etmiştim fakat malesef ki okuma kabiliyetinizin olmadığını unutmuşum.
Skripter konusuna gelirsek bilgim bu değil gerçekten bir çok kişinin işine yarayabileceğini fark ettiğimden dolayı bunu paylaştım ve yukarıda hiç tanımadığım birinin işine yaradığını gördüm bunu sende görebilirsin.

En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Uzattığım bütün yerleri atarsanız sevinirim ek olarak bu bir eklenti skripti değildir eklentinin kodunu kolayca kullanmaya yarayan bir skripttir.
Önceki mesajımda İlk Okul kitaplarınızı gözden geçirmenizi tavsiye etmiştim fakat malesef ki okuma kabiliyetinizin olmadığını unutmuşum.
Skripter konusuna gelirsek bilgim bu değil gerçekten bir çok kişinin işine yarayabileceğini fark ettiğimden dolayı bunu paylaştım ve yukarıda hiç tanımadığım birinin işine yaradığını gördüm bunu sende görebilirsin.
Uzattığın bütün yerlerini mi atayım? Tamam.

Kod:
Options:
    p: &dKit &8»
    itemad: &dBaşlangıç Kiti
    kit: baslangic

on first join:
    give 1 bowl named "{@itemad}" to player

on rightclick with bowl:
    if display name of tool is "{@itemad}":
        execute player command "/kit {@kit}"
        remove bowl named "{@itemad}" from player

command /kitver [<player>]:
    permission: op
    trigger:
        if arg 1 is set:
            give 1 bowl named "{@itemad}" to arg-1
            send "{@p} &r%arg-1%&7, &7isimli kullanıcıya &r1 &7adet bilet verildi!"

Bu skriptin tamamı gereksiz. /kit komudu varken neden /kitver komudunu kullansınlarki? O işime yaradı diyen arkadaşta daha Essentials diye bir pluginin var olduğunu bilmiyordur. Ayrıca sunucuya yeni gelen birisinin eline kase geldiğinde nerden bilsin sağ tıklayınca kit geldiğini? Bir de kolay kullanabilsinler diye yaptım diyorsun. /kit nick yazıp direkt kiti eline vermek varken neden kase vereyim? Saçma. Yazık haline.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Crawel haklı sanki.

En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
Uzattığın bütün yerlerini mi atayım? Tamam.

Kod:
Options:
    p: &dKit &8»
    itemad: &dBaşlangıç Kiti
    kit: baslangic

on first join:
    give 1 bowl named "{@itemad}" to player

on rightclick with bowl:
    if display name of tool is "{@itemad}":
        execute player command "/kit {@kit}"
        remove bowl named "{@itemad}" from player

command /kitver [<player>]:
    permission: op
    trigger:
        if arg 1 is set:
            give 1 bowl named "{@itemad}" to arg-1
            send "{@p} &r%arg-1%&7, &7isimli kullanıcıya &r1 &7adet bilet verildi!"

Bu skriptin tamamı gereksiz. /kit komudu varken neden /kitver komudunu kullansınlarki? O işime yaradı diyen arkadaşta daha Essentials diye bir pluginin var olduğunu bilmiyordur. Ayrıca sunucuya yeni gelen birisinin eline kase geldiğinde nerden bilsin sağ tıklayınca kit geldiğini? Bir de kolay kullanabilsinler diye yaptım diyorsun. /kit nick yazıp direkt kiti eline vermek varken neden kase vereyim? Saçma. Yazık haline.
Evet hiç bir skript bilginizin olmadığını anlamış oldum. Biraz skript öğrenir iseniz /kitver komutu sadece yöneticilere açık ve kit kullanmak için bir Başlangıç Kiti eşyası veriyor /kit komutunu kullanmak yerine sunucuya ilk giriş yapan kullanıcıların eline bir kase veriliyor ve o kase üzerinden hızlıca alıyorlar. Lütfen skript bilginiz olmadan bana burdan kafa tutmaya çalışmak yerine İlk Okul kitaplarınızı incelemenizi tavsiye ederim.

Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Evet hiç bir skript bilginizin olmadığını anlamış oldum. Biraz skript öğrenir iseniz /kitver komutu sadece yöneticilere açık ve kit kullanmak için bir Başlangıç Kiti eşyası veriyor /kit komutunu kullanmak yerine sunucuya ilk giriş yapan kullanıcıların eline bir kase veriliyor ve o kase üzerinden hızlıca alıyorlar. Lütfen skript bilginiz olmadan bana burdan kafa tutmaya çalışmak yerine İlk Okul kitaplarınızı incelemenizi tavsiye ederim.
Skript öğrenmeden önce birazcık plugin bilgileri öğrenseydin keşke. Essentials eklentisindede zaten yeni gelenlere otomatik kit verme özelliği var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...