Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Güncelleme BATIHOST.COM | Resmii discord sunucusu Discord Stajyerliği alımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zzz
Discord
alqnbei#1337
Discord ID'niz nedir? Alqn#0012

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.) küfür etmem sadece arkadaş ortamında kullanıyorum küfürü

Yaşın kaç? 16

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun? tabii

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.) telefon bilgisayar

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın? 4-5 saat

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur? tabii

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur? tabii

Saygı durumun nedir, saygılı mısın? saygıya saygı. saygılıyım

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.) yok

Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi. bazen sinirlenebiliyorum

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz? tabii

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.) evet

Elite madenci.
Discord
Ekli dosyayı görüntüle 4691

Merhabalar sayın forum üyelerimiz ve değerli arkadaşlarımız.

Resmi Batihost Discord Sunucumuz da Gönüllü çalışacak kişileri arıyoruz!

Batihost Resmi Discord Sunucusu Sınırsız Davet Linki :

Tek yapmanız gereken aşağıda ki vereceğimiz formu bu konuya yorum olarak yazmanız, kontrol edilecek ve sizleri uygun gördüğümzü takdirde alacağız.

Lütfen dikkatli okuyun, gereksiz yorumlar konudan silinecektir sürekli olarak takipte olacağımız bir konu bu.

Batihost Discord Stajyerliği Formu

Discord ID'niz nedir?

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)

Yaşın kaç?

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun?

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.)

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın?

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur?

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur?

Saygı durumun nedir, saygılı mısın?

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)

Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi.

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz?

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)

KURALLAR

Stajyerlerimize ve gerçek yetkililerimiz ile Batihost Sunucularında özel bir oda açacağız orada ki hiç bir konuşma dışarı çıkmayacak, çıktığı gibi kişi bulunur ve atarız.

Yetkiniz siteye ya da başka bir yere kaydırılmaz, Discord Stajyeri olursanız sadece Discord Yetkilisi rütbesine hakkınızla erişirsiniz 5 kişi alıyorsak bunun belki 5'i de hak eder belki hiç biri edemez.

15 Gün süre deneneceksiniz hiç bir küfür, hiç bir şekilde arkamızdan konuşma olmaması gerekir iki yüzlülük yapmayalım. (İstediğimiz takdirde bu günü istediğimiz zamana kadar uzatabilme hakkına sahibiz.)

Kick, Ban gibi yetkileriniz yok sadece mute yetkiniz var, gerekli kuralları tamamen ezberleyin hak ettiğiniz zaman rütbenizi arttırıp kick yetkisine erişebileceksiniz.

Üst yetkilileri sürekli rahatsız etmek yasaktır. "Batihost Yetkilisi, Batihost Yöneticisi" tüm sorularınızı "Discord Ekip Lideri" ya da "Discord Yöneticisi" rolüne sahip yetkililerimize bildirebilirsiniz.

Takdiri görüldüğü zaman "Discord Ekip Lideri" ya da "Discord Yöneticisi" sizi direkt yetkinizden atabilir, fakat kesinlikle geçerli sebebi olacak şekilde atar, haksız yere atılmazsınız / hiç bir zaman böyle bir şey yapmayız.

Her birini tek tek cevap verip bu role sahip olma şansını yakalayabilirsiniz lütfen girecek kişiler sonradan ben çıkmak istiyorum, kaldıramıyorum okulum var sınavım var gibi şeyler ile gelmesin. (Fakat gerçekten ileride bu okul, sınav aile durumları oluşursa anlayışla karşılarız insalık halidir.)

SON OLARAK

Eğer seçilirseniz biz size yapmanız gereken şeyleri öğreteceğiz merak etmeyin, sadece her şeye doğru cevap vermeye odaklanın doğruluk her zaman vicdanınızı rahat tutar yalan ise her zaman kalbiniz de bir kuşkuya sebep olur.

Discord ID'niz nedir? 575593904632496128 İlkin#0001

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.) Genelde Küfürsüz Konuşurum,İnsanlarıda Küfürsüz Konuşmaları İçin Elimden geleni yaparım.

Yaşın kaç? 19

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun? Evet

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.) Bilgisayar, Telefon

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın? 9-10

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur? Evet Uyğundur

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur? Evet (Her Zaman)

Saygı durumun nedir, saygılı mısın? Evet, Sayğılıyım Her Bir İnsanda Sayğılı Olmağı Bacarmalıdır.

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.) Piskaloji Sorunum Yoktur, Bir Tek Küfür`ü Sevmem.

Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi. Sinirlenmem Hiç Kimseye,Benden Küçüklerse Yardımcı Olub Sorunlarını Çözerim,Benden Büyklersede Bi Şey Demem.

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz? Evet,2 Yıl 3 Aydı Batihost Kullanıyorum Bi Sorun yaşamdım,İnşallah Bundan Sonrada Yaşamam. I Love Batihost

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)
Evet, Çıka Biliyorum Bi Durum Olduğu Zaman Sinirlenmemeye Çalışıyorum,Kolay Kolayda Hiç Bir Zaman Sinirlenmem.
Ve Yetkili Olursam Yazdıklarımın Hepsini,Yerine Yetireceğim,Elimden geldiyi kadar insanlara yardımcı olacakğım​

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Discord ID'niz nedir? ByCasusTR#0026

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.) Küfür kullanmam.

Yaşın kaç? 17

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun? Kabul ediyorum. Amacım hava atmak değil sadece yardımcı olmak :)

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.) Bilgisayar.

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın? Hafta için 5 saat hafta sonu 10 saat.

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur? Uygundur bir sıkıntısı yoktur.

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur? Uygundur.

Saygı durumun nedir, saygılı mısın? Saygılıyımdır ama karşımdaki kişi saygılı davranmassa yazmayı bırakırım :)

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.) Hayır yok.

Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi. Hayır yok.

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz? Onaylıyorum.

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.) Evet kendime hakim olabiliyorum.

Son düzenleme:
Bakır madencisi.
Discord
OnurTncblk#0001

Discord ID'niz nedir? Onur#6666

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? Küfürü nerdeyse hiç diyecek kadar az kullanırım.

Yaşın kaç? 16

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun? Kabul Ediyorum.

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? Telefon ve Bilgisayar

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın? Günlük 7-8 (Bu süre haftasonları artabilir.)

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur? Uygun

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur? Uygun

Saygı durumun nedir, saygılı mısın? Küçüklerime ve büyüklerime her türlü şeyde saygımı korurum.

Psikolojik sorunların var mı? Hayır asla psikolojik bir olay yaşamadım.

Ani duyguların var mıdır? Ani duygularım olmaz ve fazla kinde tutmam ama haksızın hakkını ararım.

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz? Onaylıyorum

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? Evet kendimi kontröl etme konusunda iyiyimdir. Olaylara sakin yaklaşırım.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord

Discord ID'niz nedir?
Adım : elimde sütüm hayata küsüm#1231 ID : 617348143159443485
Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)
Küfürü pek sık kullanmam sadece çok fazla sinirlenirsem kullanırım bu pek sık olmaz
Yaşın kaç?
14
Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun?
Ediyorum
Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.)
Bilgisayar genellikle, ara sırada telefon
Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın?
Hafta içi 4 saat hafta sonu sorun çıkmazsa 8 saat kadar
Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur?
Uygundur
Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur?
Uygundur
Saygı durumun nedir, saygılı mısın?
Büyüklerime saygı küçüklerime sevgi gösteririm
Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)
Sorunlarım yok
Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi.
Bazen çok fazla aniden sinirlenirim ancak dışarıya vurmam(göstermiyorum) ve hızlı geçer
Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz?
Onaylıyorum
Çok nadiren sahip çıkamıyorum ama dışarıya pek vurmuyorum

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Discord ID'niz nedir? = ✇ ᶰᵒˡᶤᶠᵉ ♛ιмαяуנαηє♛ ᵏᶤᶰᵍᶰʷ ✇#0139 » 444919402543054848

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.) = Ben Biraz Agresif Biriyim. Ama Küfürü Neredeyse Hiç Kullanmam.

Yaşın kaç? = 14

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun? = Söz Vererek Kabül Ediyorum.

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.) = Bilgisayar ve Telefon.

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın? = 6 7 Saat Bir Aktifliğim Vardır.

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur? = Benim İçin Sorun Teşvik Etmiyor.

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur? = Tabikide.

Saygı durumun nedir, saygılı mısın? = Büyük, küçük fark etmiyor. Onlar da bana saygılıysa bende onlara aynı şekilde saygılı davranırım.

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.) = Allah'a şükür psikolojik sorunlarım yok.

Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi. = Bi Sınırım Var Onu Geçenlere Asla Normal Davranmam. Ama Bu Zamana Kadar Sınırı Geçen Kimse Olmadı.

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz? = Batihost Zaten Böyle Birşey Yaparsa Demekki Bilinen Birşey Vardır, Anlayışla Karşılamak Her Zaman Çok Daha da İyi Bir şeydir.

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.) = Evet

Elite madenci.
Discord
Slipknot#2494

Discord ID'niz nedir?​
-Slipknot#1552 batihostta kaner#1552
Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)​
- Açıkçası böyle çok küfür kullanmam fakat bir kavga esnasında (fiziksel) canım yanarsa bir derece küfür ederim onun dışında eden tiplerle arkadaş edinmem.
Yaşın kaç?​
-16
Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun?​
- Eğer etmeyecek olsaydım burada olmadım. O yüzden kabul ediyorum.
Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.)​
- Bilgisayar ama böyle gece vakitleri telefon daha hoş.
Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın?​
- 6-7 saat bana göre uygun.
Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur?​
- Tabikide
Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur?​
- Kural buysa uygundur.
Saygı durumun nedir, saygılı mısın?​
- İlk başlarda bu kadar saygılı değilmişim daha çok yalaka tarzı sonradan değiştiğimi ve saygılı olduğunu söyleyen bir çevrem var.
Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)​
- Kendi başıma kendim dert açıyorum psikolojik olarak sorunum hastalığından ötürü kafaya takmam.
Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi.​
- Bir anda duygusallaşa bilirim.
Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz?​
- Onaylıyorum
Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)​
- Evet

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Discord ID > MeliX#9093

Küfür Kullanmayı sevmem ve küfrün hiç bir problemi çözdüğünü ve çözeceğini hiç bir yerde görmedim !

Yaşım 17 25 Ekim Doğum Günümdü :)

Bunun Bilincinde olup kabul ediyorum.

Genelde Bilgisayar kullanıyorum ve denetimlerimide bilgisayardan yapmayı tercih ederim.

Gününe göre değişecek bir soru lakin 3 4 saatimi ayırıp kişilere yardımcı olabilirim.Hafta sonlarıda değişkenlik gösterebilir.

Evet Verebilirim.

"Bilmek güzel şeydir hele haddini bilmek çok daha güzeldir" Size Başvurup Olayı anlatım size daha fazla yardımcı olabilrim.

Saygı ve sevgi her zaman önemli.Saygını her zaman gösterebilirsin ve karekterini oluşturabilirsin.Birazda yanına sevginden katarsan daha iyi sonuçlar alabilirsin.

Psikolojik bir sorunum yok.

Ani duygu değişimim o anın durumuna bağlı bir şey olabilir.Genel olarak ise Duygum değişsede kendimi bozmamaya dikkat ederim.

Evet onaylıyorum.Sizide bu işin içinde rekabetçi ve güzel bir frima buluyorum.

Öyle bir özelliğim var,kendime sahip çıkabiliyorum ve sakin kalmaya çalışıyorum.

Umarım Herşey Yolunda Gider. Yakşamlar Kolay Gelsin

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Faroz#0001
Discord ID'niz nedir? Faroz#0001

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? Hayir
Yaşın kaç? 19

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun? Kabul ediyorum

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? ( Telefon, Bilgisayar.)

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın? Saat 3 ' den 12 kadar ayira bilirim

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur? Evet

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur? Evet

Saygı durumun nedir, saygılı mısın? Büyüklerimiz biliriz küçüklerimizede dikkatce ilgileniriz

Psikolojik sorunların var mı? Yok

Ani duyguların var mıdır? Yok gayet sakin bir kişiliğim vardir

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz? Evt

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? evet

4691

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...