Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Güncelleme BATIHOST.COM | Resmii discord sunucusu Discord Stajyerliği alımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
LongQ#4600
- Discord ID'niz nedir?
+ LongQ#4600

- Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)
+ Küfür kullanmam ve cevremdeki insanlara önermem.

- Yaşın kaç?
+ 21

- Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun?
+ Kabul ediyorum

- Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.)
+ Bilgisayar, Telefon

- Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın?
+ 6/7 Saat Aralıklarıyla

- Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur?
+ Uygundur.

- Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur?
+ Uygundur.

- Saygı durumun nedir, saygılı mısın?
+ İş konusunda ve görevim gerekcesiyle Kullanıcılara gereken saygı ve sevgiyi gösterebilicek kapasitedeyim,

- Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)
+ TIB 1 Diyabet Türkce Acıklaması (Şeker Hastalığı) fakat bi sıkıntı yaratıcağını duşunmuyorum.

- Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi.
+ Hayır

- Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz?
+ Onaylıyorum

- Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)
+ Event kendimi konturol edebiliyorum.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Batihost Discord Stajyerliği Formu

Discord ID'niz nedir?
GGDreamTheaderTR#7146
Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)
küfür etmem
Yaşın kaç?
16
Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun?
kabul ediyorum
Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.)
Bilgisiyar - Telefon
Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın?
en az 3 saat
Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur?
uygundur ama telefonum tamirde
Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur?
uygundur
Saygı durumun nedir, saygılı mısın?
saygılıyımdır
Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)
psikolejik sorunum yok
Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi.
ani durumlarım yok
Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz?
onaylıyorum
Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)
sahip cıkabiliyorum

Rec, Play, Pause!
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Discord
Valiant#5629

Discord ID'niz nedir?
Yiğit#8704 - 607185879316037633

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.) Samimi olmadığım kişilerle konuşurken küfür kullanmam. Samimi bir arkadaşım ise nadiren şaka amaçlı küfür kullanırım.

Yaşın kaç?
15

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun?
Kabul ediyorum

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.),
Bilgisayar

Hafta içi 5-6 saat, hafta sonu 9-10 saat.

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur?
Maalesef telefonum yok.

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur?
Tabii ki.

Bunu hangi insana sorarsanız kendisine saygısızlığı yakıştıramayacaktır. Ben kendi görüşüme ve arkadaşlarımın sözlerine dayanarak saygılı bi' birey olduğumu düşünüyorum.

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)
Psikolojik bir sorunum yok.

Yok.

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz?
Yetkililer atarlarsa bir sebebi vardır. Bunu itiraz edip kavga çıkarmam.

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)
Genelde sakinimdir kolay kolay sinirlenmem.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ekli dosyayı görüntüle 4691

Merhabalar sayın forum üyelerimiz ve değerli arkadaşlarımız.

Resmi Batihost Discord Sunucumuz da Gönüllü çalışacak kişileri arıyoruz!

Batihost Resmi Discord Sunucusu Sınırsız Davet Linki :

Tek yapmanız gereken aşağıda ki vereceğimiz formu bu konuya yorum olarak yazmanız, kontrol edilecek ve sizleri uygun gördüğümzü takdirde alacağız.

Lütfen dikkatli okuyun, gereksiz yorumlar konudan silinecektir sürekli olarak takipte olacağımız bir konu bu.

Discord ID'niz nedir=NiveS#1600

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)kullanmam

Yaşın kaç=14

Sen sadece Discord Yönetiminden sorumlusun, Batihost'da her hangi bir yetkin olmayacak sağda solda ben batihost yetkilisiyim diye gezmeyeceksin, kabul ediyor musun=evet

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.) Bilgisayar

Günde ne kadar süreni Discord Stajyerlik görevine ayırırsın=7/8

Telefon numaranı alıp Discord Stajyerleri diye bir WhatsApp grubu açacağız, uygun mudur=evet

Her hangi bir olay olduğu zaman yetkini aşan bir durum ise direkt olarak bu gruptan yazacaksın, uygun mudur=evet

Saygı durumun nedir, saygılı mısın=evet

Psikolojik sorunların var mı? (Sormamızın sebebi size o şekilde davranmamız olacaktır, bu sorunlara sahip insanların algıları farklı olabiliyor herkesi çok seviyoruz ve insanlara sıcak yaklaşmak için böyle bir soru sorma gereksinimi duyduk lütfen bizi yanlış anlamayın.)=yok

Ani duyguların var mıdır? Aniden sinirlenirim, aniden hüzünlenirim gibi=aniden hüzünlenirim

Gerektiği takdirde Discord Yönetim ekibi sizi atarsa tamamen sizi sebebi olacak şekilde atacaktır, lütfen atıldıktan sonra "Adaletiniz bu mu Batihost!" gibi kelimeleri kullanmayınız, kullanmayacağınızı onaylıyor musunuz=evet

Otokontrolüne sahip çıkabiliyor musun? (Otokontrol = kişinin kendine hakim olma sanatı, kabiliyeti.)=evet

KURALLAR

Stajyerlerimize ve gerçek yetkililerimiz ile Batihost Sunucularında özel bir oda açacağız orada ki hiç bir konuşma dışarı çıkmayacak, çıktığı gibi kişi bulunur ve atarız.

Yetkiniz siteye ya da başka bir yere kaydırılmaz, Discord Stajyeri olursanız sadece Discord Yetkilisi rütbesine hakkınızla erişirsiniz 5 kişi alıyorsak bunun belki 5'i de hak eder belki hiç biri edemez.

15 Gün süre deneneceksiniz hiç bir küfür, hiç bir şekilde arkamızdan konuşma olmaması gerekir iki yüzlülük yapmayalım. (İstediğimiz takdirde bu günü istediğimiz zamana kadar uzatabilme hakkına sahibiz.)

Kick, Ban gibi yetkileriniz yok sadece mute yetkiniz var, gerekli kuralları tamamen ezberleyin hak ettiğiniz zaman rütbenizi arttırıp kick yetkisine erişebileceksiniz.

Üst yetkilileri sürekli rahatsız etmek yasaktır. "Batihost Yetkilisi, Batihost Yöneticisi" tüm sorularınızı "Discord Ekip Lideri" ya da "Discord Yöneticisi" rolüne sahip yetkililerimize bildirebilirsiniz.

Takdiri görüldüğü zaman "Discord Ekip Lideri" ya da "Discord Yöneticisi" sizi direkt yetkinizden atabilir, fakat kesinlikle geçerli sebebi olacak şekilde atar, haksız yere atılmazsınız / hiç bir zaman böyle bir şey yapmayız.

Her birini tek tek cevap verip bu role sahip olma şansını yakalayabilirsiniz lütfen girecek kişiler sonradan ben çıkmak istiyorum, kaldıramıyorum okulum var sınavım var gibi şeyler ile gelmesin. (Fakat gerçekten ileride bu okul, sınav aile durumları oluşursa anlayışla karşılarız insalık halidir.)

SON OLARAK

Eğer seçilirseniz biz size yapmanız gereken şeyleri öğreteceğiz merak etmeyin, sadece her şeye doğru cevap vermeye odaklanın doğruluk her zaman vicdanınızı rahat tutar yalan ise her zaman kalbiniz de bir kuşkuya sebep olur.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Discord ID'niz nedir?
idyllisch#0001

Küfürü ne sıklıkla kullanırsın? (Sizin karakter ve kişiliğinizi tanımak için sorduğumuz bir sorudur.)
Küfürü arkadaş ortamı harici kullanmıyorum.

Yaşın kaç?
16 yaşındayım.

Kabul ediyorum.

Daha çok hangi elektronik cihaz da denetim yaparsın? (Tablet, Telefon, Bilgisayar.)
Telefon ve bilgisayar.

Günlük 5 saat aktif olabilrim

Uygundur.

Uygundur.

Büyüklerimize saygılı olmayan, küçüklerimize merhamet etmeyen bizden değildir.

Herhangi bir Psikolojik sorunum yok

Ani duygularım yok.

Onaylıyorum.

Evet, çıkabiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...