Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

BATIHOST.COM | Sizi çekilişlere boğuyoruz!

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
5010

5009

Merhaba değerli forum sakinleri, sevgili takipçiler.
Biliyoruz ki hepiniz, hepimiz ücretsizi insan doğası gereği seviyoruz ve yeni bir yıla adım atıyoruz.
2019'da geride bıraktıklarımızla beraber 2020'ye kazandıklarınız ile girmeniz için toplam 260'dan fazla kullanıcının kazanabileceği çekilişler düzenledik.

Batihost kredisinden tutun, sevdiğiniz sunucuların sitelerindeki kredilere kadar sizlere çekilişler sunduk.

Haydi, ön bilgilendirme olarak çekilişlerimizin bir kaçından sizleri haberdar edelim.

5009

ÇEKİLİŞ İÇERİĞİNDEN BİR TAKIM ÖRNEKLER

1 - ) 250+ Batihost Kredisi
2 - ) 100'den fazla karışık Minecraft oyunu için premium hesap.
3 - ) 20'den fazla plugin paketi/plugin paketi hizmeti.
4 - ) 30'dan fazla bizimle çalışan sunucuların sitelerinde krediler, özel eşyalar.
5 - ) 10'dan fazla özel hazırlanabilir discord botu, tamamen size özel yapılması için!
6 - ) 30'dan fazla Origin hesabı ile ücretsiz oyunlar!
7 - ) 5'den fazla Batihost hizmetinde barınan makine her gibi 4GB olmak üzere.

5009

Bunlar sadece sizleri bilgilendirmek amacıyla bir kaçı, hatta çekilişlerimiz o kadar fazla ki duyurular kanalımız doldu, taştı.

Yapmanız gereken tek şey discord sunucumuza katılıp duyurular kanalımızda ki tepkilere basmak.

Sağlıcakla kalın.

5009

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Ben bile takip edemiyorum o kadar fazla ki.

Seçkin madenci.
Discord
Enkty_#9999
:D 48 Tane Miydi Sayamadım <3