Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Yardım Batihost sürüm ayarlama

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar, batihostta direkt olarak vanilla sürümler değil de paketler var ve bazı şeylerin vanilla sürümü var. Arkadaşlarımla vanilla 1.16.5 sürümü oynamak istiyoruz bunun bir yolu var mıdır acaba ??

Elmas madencisi.
Discord
! Efe ✭#0001
oynamak istediğin sürümün spigot ,paper, purpur gibi eklentilerini indirebilirsin indirdikten sonra oynamak istediğin sürüme göre de bir java indirmen gerekir eğer yinede yapamazsan discord adresimi bırakıyorum bana burdan ulaşabilirsin

- ! Efe ✭#0001

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
oynamak istediğin sürümün spigot ,paper, purpur gibi eklentilerini indirebilirsin indirdikten sonra oynamak istediğin sürüme göre de bir java indirmen gerekir eğer yinede yapamazsan discord adresimi bırakıyorum bana burdan ulaşabilirsin

- ! Efe ✭#0001
Çok teşekkürler hocam aynısını yaptım ve oynuyoruz. 1.16.5 versiyonunun bu kadar ram yiyeceğini tahmin etmiyordum 5.7 gb ram yiyor. Clearlagg vesayre yüklemeyi planlıyordum fakat clearlagg tüm mobları sınırlıyor zombi vesayre doğmuyor

Elmas madencisi.
Discord
! Efe ✭#0001
Yardımcı olduysam ne mutlu bana iyi oyunlar hocam.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord

- ! Efe ✭#0001
hocam ben hiç bir şey bilmiyorum sunucu hakkında arkdaşlarla oynamak için sv kurdum ama sürüm güncelleme fln hiç bir şey bilmiyorum yardımcı olma şansın var mı ? Sen yazmışsın java güncelle onuda bilmiyorum. :( discord: monSS#1234