MinecraftTR 1,569 Konusu 9,490 Mesajı ve 3,203 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
Üstelik her yere abartısız ve göz yoran reklamlar eklemeden!
  • v.1'a Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik.
    Yeni rütbeler, madalyalar, flamalar, kategoriler, temada değişiklikler, hesap yükseltmeleri ekledik, herkese iyi forumlar...
    29.10.2019 - MinecraftTR Yönetimi
Minecraft Türkiye

Bedava server açmam gerekiyor

En iyi cevaplar
0
Merhabalar Benim plugin paketi yükleyebileceğim bir bedava server kurmak istiyorum bütçem çok iyi değilde yaşım 12 ve annemler izin vermiyor ayrıca bana kuracaklar veya aternos serverpro harici bir site lazım yani harbiden bedava plugin paketi skript vb yükleyebildiğim bir server şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ayrıca sunucusunda kurucu vb alımı olanlar lütfen bana ulaşsın rehber hariç sağolun!.:D:oops::poop:

EMREOYUN

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Benim plugin paketi yükleyebileceğim bir bedava server kurmak istiyorum bütçem çok iyi değilde yaşım 12 ve annemler izin vermiyor ayrıca bana kuracaklar veya aternos serverpro harici bir site lazım yani harbiden bedava plugin paketi skript vb yükleyebildiğim bir server şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ayrıca sunucusunda kurucu vb alımı olanlar lütfen bana ulaşsın rehber hariç sağolun!.:D:oops::poop:
Önerim mchostingpro. Ücretsizi çok denk gelmiyor ama ben bi ara para yatırdım gerçekten iyi hizmet sağladılar. Sonra Batihost'u keşfedince o siteyi bıraktım.

EMREOYUN

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Aternos kullanma. Asla tavsiye etmem.

PukovniK52

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bence bu işlere girmeni tavsiye etmem. Çünkü ücretsiz bir yerden server almak imkansız. Alınsa bile 1 2 saat sonra kapanıyor. Hadi buldun diyelim onada plugin yükleme erişimin olmaz. Yaşın ilerleyene kadar sana derim ki youtube da minecraft ile ilgili sunucu nasıl açılır, nereden açılır yada nasıl paket yapılır tarzı izleyebilirsin. Ama açmak istiyorsan sana kalmış tabi bu benim ön görüşüm.

El-AzizCraft

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Minecraft
BurakAbi_Crysis
Discord
Burak Karadağ#6243
Kardeşim bence bu işlere girmeni tavsiye etmem. Çünkü ücretsiz bir yerden server almak imkansız. Alınsa bile 1 2 saat sonra kapanıyor. Hadi buldun diyelim onada plugin yükleme erişimin olmaz. Yaşın ilerleyene kadar sana derim ki youtube da minecraft ile ilgili sunucu nasıl açılır, nereden açılır yada nasıl paket yapılır tarzı izleyebilirsin. Ama açmak istiyorsan sana kalmış tabi bu benim ön görüşüm.
Arkadaşımızın Dediği Gibi Bedava Sunucu Açmanı Bende Tavsiye Etmem Zaten Açsan Bile O Sunucu Neredeyse 100- 200 Ping Görür ve Oyuncuların Rahat Oynayacağı Bir Sunucu Olmaz Sunucu Kiralamaktan Başka Çare Yok

BaRaNz

Hi Guys!
En iyi cevaplar
0
bence local Host la Kur Bir tane Deneme Amaçlı Pluginlerini Ayarla Skriptlerini Ayarla SUnucuyu Ayarla Sonra Batihosttan Makine Al Ona Kur Bedava Sunucu senin İşine Yaramaz :\
Büyüyene Kadar Kendini Geliştir Sonra Uzman Olursun Zaten Güzel Bir Sunucu Açmış Olursun

Malware

KILLED By xasWare
En iyi cevaplar
0
Minecraft
Alqn
Discord
Alqn#4097
scalacube diye bi site var bak 3 saatlik veriyodu bitince new hesp açarsın

Starmade

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Minecraft
StarMade
Discord
StarMade#2544
Bedava Server açmak kolay birşey değil.

Timberlock

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
FreeMc var 2 gb ramli 70 ping ama bazen sunucuları çöküyor

Erenkrblt

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Cubed Pro Diye Arat 2GB Veriyorlar Eskiden Kullanıyordum Paket Denemek İçin.

Starmade

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Minecraft
StarMade
Discord
StarMade#2544
2 gb Batihostun kendi sunucularını hem destekliyor hemde lag yabmiyer

Starmade

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Minecraft
StarMade
Discord
StarMade#2544
Aynen öyle :D

Arda Bey

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
server proda ftpye erişiliyor diye biliyorum, bir ara serveromat diye bir sitede bug yapıp adamların makinelerini kapatmıştım :D birde yanlışlıkla sunucuya 6 gb ram verip ebediyen açık bıraktırmıştım xD

server pro da ftpye erişilip bug yapılabilir dediğim gibi

LifeMCServer

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
bedava sunucu açacağım sonra oradan vip satıp gelir elde edeceğim. olum çok zeki lan bizim bu millet. localhost'dan başka şansın yok. kimse sana dedesinin hayrına sunucu vermez. içine reklam koyar, kısıtlama yapar. localhosta kur. pluginlerini ayarla. sonra batihost'dan al, aktar. rahat et.

EMREOYUN

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
bedava sunucu açacağım sonra oradan vip satıp gelir elde edeceğim. olum çok zeki lan bizim bu millet. localhost'dan başka şansın yok. kimse sana dedesinin hayrına sunucu vermez. içine reklam koyar, kısıtlama yapar. localhosta kur. pluginlerini ayarla. sonra batihost'dan al, aktar. rahat et.
Temiz işte bunlarla gelin :D

AlperenTR

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
server proda ftpye erişiliyor diye biliyorum, bir ara serveromat diye bir sitede bug yapıp adamların makinelerini kapatmıştım :D birde yanlışlıkla sunucuya 6 gb ram verip ebediyen açık bıraktırmıştım xD

server pro da ftpye erişilip bug yapılabilir dediğim gibi
Ziyaa

Boz_Turk

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hiç girme bu işlere sonra müptezel olup çıkıyoruz delisi olduk bu işin oyuncu olmak daha zevkli inan bana :D

luf1x

Oyna.SnowNW.Net
Süper Üye
En iyi cevaplar
1
Minecraft
luf1x
aternos v.b aracağı ile açabiliyordunuz san ki