• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

Bedava server açmam gerekiyor

Merhabalar Benim plugin paketi yükleyebileceğim bir bedava server kurmak istiyorum bütçem çok iyi değilde yaşım 12 ve annemler izin vermiyor ayrıca bana kuracaklar veya aternos serverpro harici bir site lazım yani harbiden bedava plugin paketi skript vb yükleyebildiğim bir server şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ayrıca sunucusunda kurucu vb alımı olanlar lütfen bana ulaşsın rehber hariç sağolun!.:D:oops::poop:

EMREOYUN

Tüccar
Merhabalar Benim plugin paketi yükleyebileceğim bir bedava server kurmak istiyorum bütçem çok iyi değilde yaşım 12 ve annemler izin vermiyor ayrıca bana kuracaklar veya aternos serverpro harici bir site lazım yani harbiden bedava plugin paketi skript vb yükleyebildiğim bir server şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ayrıca sunucusunda kurucu vb alımı olanlar lütfen bana ulaşsın rehber hariç sağolun!.:D:oops::poop:
Önerim mchostingpro. Ücretsizi çok denk gelmiyor ama ben bi ara para yatırdım gerçekten iyi hizmet sağladılar. Sonra Batihost'u keşfedince o siteyi bıraktım.

PukovniK52

Vatandaş
Kardeşim bence bu işlere girmeni tavsiye etmem. Çünkü ücretsiz bir yerden server almak imkansız. Alınsa bile 1 2 saat sonra kapanıyor. Hadi buldun diyelim onada plugin yükleme erişimin olmaz. Yaşın ilerleyene kadar sana derim ki youtube da minecraft ile ilgili sunucu nasıl açılır, nereden açılır yada nasıl paket yapılır tarzı izleyebilirsin. Ama açmak istiyorsan sana kalmış tabi bu benim ön görüşüm.

El-AzizCraft

Tüccar
Kardeşim bence bu işlere girmeni tavsiye etmem. Çünkü ücretsiz bir yerden server almak imkansız. Alınsa bile 1 2 saat sonra kapanıyor. Hadi buldun diyelim onada plugin yükleme erişimin olmaz. Yaşın ilerleyene kadar sana derim ki youtube da minecraft ile ilgili sunucu nasıl açılır, nereden açılır yada nasıl paket yapılır tarzı izleyebilirsin. Ama açmak istiyorsan sana kalmış tabi bu benim ön görüşüm.
Arkadaşımızın Dediği Gibi Bedava Sunucu Açmanı Bende Tavsiye Etmem Zaten Açsan Bile O Sunucu Neredeyse 100- 200 Ping Görür ve Oyuncuların Rahat Oynayacağı Bir Sunucu Olmaz Sunucu Kiralamaktan Başka Çare Yok

Ulaş

Tüccar
Moderatör
Yaşın daha çok küçük, birkaç yıl sonra bunların boş olduğunu anlayıp bırakacaksın paranı biriktir vakti gelince daha çok istediğin bir şey alırsın.

BaRaNz

Hi Guys!
Moderatör
bence local Host la Kur Bir tane Deneme Amaçlı Pluginlerini Ayarla Skriptlerini Ayarla SUnucuyu Ayarla Sonra Batihosttan Makine Al Ona Kur Bedava Sunucu senin İşine Yaramaz :\
Büyüyene Kadar Kendini Geliştir Sonra Uzman Olursun Zaten Güzel Bir Sunucu Açmış Olursun

Malware

KILLED By xasWare
scalacube diye bi site var bak 3 saatlik veriyodu bitince new hesp açarsın