Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Ben "KaRaGuC"

Elmas madencisi.
Discord
Merhaba ben Ufuk 30 yaşındayım birçok oyunda nick KaRaGuC olur ben sevdiğim oyunlarda ilk Minecraft tabii ki başka oyunlarda var Cities:skylines ve bir cok simülasyon oyunları hani duruma göre değişir ama severim ama vazgeçilmez oyunum ismini yazdığım iki oyun bu arada ben SMA hastasıyım yürüme engelliyim kimisi bunu niye söyledin yok işte derdin acındırmak mı ne gibi diyenlerde gelebilir ama ben saklamayı sevmem söylemektende asla rahatsız olmam ve söylerim benim hayatım hep evde geçiyor ve evde olduğumdan yayın yapma kararı aldım hem sevdiğim şeyleri oynarak belki gelen insanlarla sohbet etmek ama bir yandan belki küçükte olsa bir şeyler kazanmak istiyorum ve bu foruma gelmişken hem kendimi anlatayım hemde küçük bir reklam yapayım dedim :) ben şuanlık sadece canlı yayın yapıyorum iki yerde ama belki olurmu bilmem ama zamanla videolara da geçebilirim neyse anlatımım buraya kadar olsun umarım sıkmamışımdır kendinize iyi bakın :)

Küçük reklam :)

( Yakında birşeyler olması düşüncesiyle Youtube :) )

Seçkin madenci.
Discord
Memnun oldum bende Yiğit :)

Bakır madencisi.
Discord
Ayhan Samed#9144
Memnun oldum Bende Ayhan