Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

bir mod arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bu kadar insan arasında mutlaka bilen vardır bu modu ben yabancıyım minecrafa. youtubede video izler builtletimi öyle yaparım burdan host almadan önce bi Server bulmuştum kurulu açık bir Server ama 3 5 arkadaş kendileri kiralayıp açmışlar neyse konuyu uzatmadan;
mob öldürdükçe moblardan bilet düşüyordu banka binası vardı oradan sandık açıyordu biletlerle
3 sandık kuponu vardı kazı kazan para çıkartıyordu epic kasa vardı thor baltası vs çıkıyordu birde item kasası vardı yün çubuk vs çıkartıyordu.
bankada basınç plakaları sayesinde kazdıpımız elmas kömür vs bunları satıp para kasıyodu.
ev arsası 3000 liraydı kimse başkası ın arazisinde değişiklik yapamıyordu
tüm hatırladığım detaylar bunlar malesef bu mod nedir nasıl bulurum :/

edit: ben köylü olarak başlamıştım yetki köylü diyordur

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Bu dediklerin eklentilere ait bir görev. Bunları yapmak için bir eklenti paketi ayarlayarak dediklerini yaptırman gerekiyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
peki bununla ilgili bir rehber tarzı bişey var mı? çünkü hiç birşey anlamıyorum :(

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
peki bununla ilgili bir rehber tarzı bişey var mı? çünkü hiç birşey anlamıyorum :(
Eklenti modlar gibi bir çok türden oluşur ve bir çok eklentinin farklı görevleri vardır. Bunları internetten veya Spigot ve Bukkit gibi sitelerden araştırabilirsin. Bence başka anlayan biriyle ortak olarak sunucu aç ve o sana yardım etsin.

Cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır.
Discord
kadirhb
Bakır madencisi.
Discord
OnurTncblk#0001
Arsa olayını PlotME ya da PlotSquared kullanarak yapabilirsin. Diğer moblardan item düşürme olayınıda skriptle yapabilirsin ve kasa olayındada CratesPlus veya türevi pluginlerle ayarlayabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...