Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

BungeeCord sorunu lütfen acil yardım!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Arkadaşlar bungeecord sw kurdum skyblock hub concon adamlar hubda doğuyor kayıt oluyor fakat ben npc ile onları gönderemiyorum whitlist açık diyoru sürekli kapatıyorum tekrar açıyor sw yenileyince napıcam analamadım bi türlü oyuncular /server skyblock yazıncada gidebilir fakat yine whitlist hatası veriyor sürekli kapatıyorum giriyor sonra 2 inci seferde giremiyor yine whitlist açılıyor napıcam yardım edin lütfen serverimi açamıyorum bu sorun yüzünden yardım eden olursa 1 aylık serverimde mvip vericem !!!

Seçkin madenci.
Discord
Merhaba 2 konu açmanıza gerek yoktu, hata veren sunucuyu skyblock veya concon olsun stoplayın, sonrasında server.properties dosyasına girip white-list=false ayarını böyle yapın, sonrasında sunucuyu açın oyuncuların tekrar denemesini isteyin, sadece bir yöntem sunmak istedim bu sorun başıma hiç gelmedi :(

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
malesef olmuyor öyle tekrar denedim yine olmadı spigotu silsem tekrar 1.11.2 yükelesem olurmu skyblockda böyle olmıyor artık onda spigotu sildim tekrar yükledim

Bakır madencisi.
Discord
OnurTncblk#0001
Skyblock sunucunuzda IPWhitelist veya BatihostKoruma gibi bir eklenti varsa klasöre girip config.yml kısmında ip yerine bungeecordun kurulu olduğu makine ipsini yazarsanız düzelecektir.

Eğer yoksa Sunucunun bulunduğu dosyaya girip plugins, eula, spigot.jar, baslat.bat/baslat.sh ve mapleriniz hariç herşeyi silin sonra sunucuyu başlatın.