Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

BUNUN ÇÖZÜMÜ VARMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
2 nizede sağolun plugin adeti 74 ve sunucu BayDoctor un çokertemediği tek sunucu oldu. Normalde yayın yaptığı. Tüm sunucu lar çokuyordu bizde deneyelim dedik denedik ve 230 kişide ard arda tpall set çekmesine rağmen çokmedi veya drop girmedi sunucu su gibi akıyordu.

Windows kullanıyorum benim için daha kullanışlı :)

Başlat kodumu spigotmc den buldum ve baya sağlam gibi

Adalarda sınır falan yok. 100 kişide yaklaşık 300 bin spawner çalışıyor. Tps i 20.00 a sabitliyeyim başka birşey istemiyorum .d dediklerinizi yakında uyguluyacağım sunucu 3.5 aydır açık kolay gelsin tekrardan teşekkürler :)
Hocam sizin sunucu neymiş öyle :D
TPS 20 sabitlemek çok zor 19 altına düşmediği sürece sorun yaratmaz merak etme ;)
Hayırlı çalışmalar, başarılar.

Elite madenci.
Discord
2 nizede sağolun plugin adeti 74 ve sunucu BayDoctor un çokertemediği tek sunucu oldu. Normalde yayın yaptığı. Tüm sunucu lar çokuyordu bizde deneyelim dedik denedik ve 230 kişide ard arda tpall set çekmesine rağmen çokmedi veya drop girmedi sunucu su gibi akıyordu.

Adalarda sınır falan yok. 100 kişide yaklaşık 300 bin spawner çalışıyor. Tps i 20.00 a sabitliyeyim başka birşey istemiyorum .d dediklerinizi yakında uyguluyacağım sunucu 3.5 aydır açık kolay gelsin tekrardan teşekkürler :)

Bunlar doğruysa yer yerinden oynar :D :D nereden aldın sunucuyu Nasa dan falan mı :D

Seçkin madenci.
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord

BayDoctor gelmişte haberimiz yokmuş :sneaky:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...