Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
PlatonMC

Satış: "DioSetup ile Minecraft'ta Sınırları Aşın: Özelleştirilmiş Launcherlar"

Yeni bir Steve doğdu!
Onaylı Satıcı
Katılım
18 Temmuz 2023
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
30
Discord
crstyal
Hedefinizi büyütmenin ve Minecraft deneyiminizi benzersiz kılmanın zamanı geldi! DioSetup olarak, sizlere oyunun sınırlarını aşmanızı sağlayacak özelleştirilmiş launcherlar sunuyoruz. Kendi dünyanızı şekillendirmek, yeni özellikler keşfetmek ve sıra dışı maceralara atılmak için hemen bizimle tanışın.

Minecraft'ta fark yaratmanın tam zamanı!

Özelleştirilmiş launcherımız ile oyunun kapılarını aralayın ve sıra dışı bir maceraya adım atın. Hayal gücünüzü sınırlarını zorlayan özelliklerle donatılmış bir launcher deneyimi sizi bekliyor!

Screenshot 2023-07-19 032813.png Screenshot 2023-07-19 034400.png Screenshot 2023-07-19 034421.png Screenshot 2023-07-19 034440.png 2..png


Bizimle keşfetmeye hazır olun! Arkadaşlık sistemi ile yeni dostluklar kurun, sohbet özelliğiyle oyuncularla etkileşime geçin ve çark sistemiyle ödüller kazandırın.

AnaSayfa.png ozellikler.png indirim.png top10.png 5.png 1.png 2.png 4.png sonke.png Sohbet.png Cark.png play.png

"DioSetup olarak, müşterilerimize kaliteye ve mükemmelliğe odaklanan ürünler sunmayı hedefliyoruz. Oyun deneyiminizi iyileştirmek ve beklentilerinizi karşılamak için sürekli olarak geliştirmeler ve yenilikler üzerinde çalışıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımıza, yüksek standartlara sahip bir launcher sunarak en iyi deneyimi sağlamayı amaçlıyoruz."

paketfiyatFInal2.png

Özelleştirme seçeneklerimiz aşağıdaki listede sizlere sunulmuştur. "Pro+" paket haricindeki diğer tüm paketlere, aşağıdaki hizmetlerimizden tercih ettiğinizi entegre etme opsiyonunuz mevcuttur.

pricellistFinal2.png


Biz kimiz ?

Hakkmzda.jpg

Satış Sözleşmesi
Sats_Sozlesmesi.jpg

İletişim Adresi
"Aşağıdaki butonlara tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz. "


 
Son düzenleme:
Mutant Herobrine.
Katılım
6 Temmuz 2023
Mesajlar
16
Tepki puanı
0
Puanları
115
Discord
çok iyi gözüküyor iyi bir hizmet elinize sağlık
 
Elmas madencisi.
Katılım
15 Mayıs 2022
Mesajlar
12
Tepki puanı
1
Puanları
480
Discord
keskin
Çalışma sistemi güzel ancak tasarımsal olarak iyileştirilmeli çünkü wolfteam veya pointblank launcherlarına benziyor gerçekten tasarımsal olarak gelişmeli sanki bir MMOFPS oyununa giriyormuş hissiyatı veriyor. Daha modern ve stilistik tarzlar uygulanabilir.
 
Yeni bir Steve doğdu!
Ayın En Çok Mesaj Atanı
Katılım
11 Kasım 2023
Mesajlar
10
Tepki puanı
1
Puanları
40
Discord
eline sağlık
 

Üst