Dolandırıcımı istiyorsun işte burda !

MinecraftTR 3,506 Konusu 19,546 Mesajı ve 6,676 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Mlynstax

Discord.exe
Konu Sahibi
20 Ağustos 2019
182
54
31
17
Türkiye
EXP
2009.89
Discord
Mlynstax#7945
MoraHost adlı bir şirket var ad vermemeye karar vermiştim ama beni çıldırttılar . Bu kuruluş bir Azure kuruluşu yani VDS leri bedava alıyorlar . Diğer buyuk şirketlerle anlaşıp onların Vergi Levhasını kullanıyorlar . İnsanlardan parayı aldıktan sonra VDS veriyor fakat Azure yani bundan daha kotusu siz bu vds leri 1 ay kullanamıyorsunuz . 5 gun sonra adam İstanbuldan gidiyorum oyuzden vds ler bakımda diyor . Sonra geliyor siz bana kufur ettiniz diyip vds leri kapatıyor . Yani bu konuyu açma nedenim bu şirkete çok vatandaş geliyor bunu engellemek sizide bilinçlendirmek amaçlı bu konuyu açtım .
 

Starmade

★ Onursal Üye ★
3 Haziran 2018
520
140
1,126
Ankara
starmadenetwork.xyz
EXP
2380.19
Discord
StarMade#2544
bu sahtekarlar discord'da ve diğer sosyal medyada'da aynı şeyi yapıyolar ben bile anlıyorum azure ve google cloud olduğunu ama azure test makinası veriyor onuda size yutturup para kazanıyolar bir kişi azure'ye şikayette bulunmuş Ön ödeme yönetmiyle yan hesap açıp vatandaşı kandırmalarına izin verilmemiş mahkeme kararıyla ön ödeme heryerden kalktı. Türkiyede mağdur çok ama halen yapıyorlar.
asla ve asla bir hosting firmasından minecraft sunucusu için (diğer şeyler içinde) sanal makina kiralamayın satın alın veriyide bir veri merkeziyle anlaşarak kendiniz kullanın ama sakın satmayı planlamayın. şunu unutmayın Türkiye'deki VDS'lerin bi güvencesi yoktur.
ben bile server açmaktan vazgeçtim oturun evinizde açın TV'yi keyfinize bakın server neyinize :) zaten DDOS ve ULTRA tehdit + da bot saldırısı yapan çok.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mlynstax