Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Dolandırıcımı istiyorsun işte burda !

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
MoraHost adlı bir şirket var ad vermemeye karar vermiştim ama beni çıldırttılar . Bu kuruluş bir Azure kuruluşu yani VDS leri bedava alıyorlar . Diğer buyuk şirketlerle anlaşıp onların Vergi Levhasını kullanıyorlar . İnsanlardan parayı aldıktan sonra VDS veriyor fakat Azure yani bundan daha kotusu siz bu vds leri 1 ay kullanamıyorsunuz . 5 gun sonra adam İstanbuldan gidiyorum oyuzden vds ler bakımda diyor . Sonra geliyor siz bana kufur ettiniz diyip vds leri kapatıyor . Yani bu konuyu açma nedenim bu şirkete çok vatandaş geliyor bunu engellemek sizide bilinçlendirmek amaçlı bu konuyu açtım .

Seçkin madenci.
Discord
bu sahtekarlar discord'da ve diğer sosyal medyada'da aynı şeyi yapıyolar ben bile anlıyorum azure ve google cloud olduğunu ama azure test makinası veriyor onuda size yutturup para kazanıyolar bir kişi azure'ye şikayette bulunmuş Ön ödeme yönetmiyle yan hesap açıp vatandaşı kandırmalarına izin verilmemiş mahkeme kararıyla ön ödeme heryerden kalktı. Türkiyede mağdur çok ama halen yapıyorlar.
asla ve asla bir hosting firmasından minecraft sunucusu için (diğer şeyler içinde) sanal makina kiralamayın satın alın veriyide bir veri merkeziyle anlaşarak kendiniz kullanın ama sakın satmayı planlamayın. şunu unutmayın Türkiye'deki VDS'lerin bi güvencesi yoktur.
ben bile server açmaktan vazgeçtim oturun evinizde açın TV'yi keyfinize bakın server neyinize :) zaten DDOS ve ULTRA tehdit + da bot saldırısı yapan çok.

Elmas madencisi.
Discord
Böyle d********* insanların önüne geçmek imkansız yapcak birşey yok adamlar bedava ya vds alıyor sonra insanlara para ile satıyor biz sanki akıl edemiyoruz böyle şeyler yapmaya çok garip insanlar var bu sanal da hosting lerin çoğu azure dan vds alıp ((BATİHOST HARİÇ)) satıyor yani .)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
"Etars"#3000
İsmi duyulmamış hosting firmalarını tercih etmeyeniz. Kimse kimseye kolay, kolay piyasa değerinin altında hizmet sağlamaz.

Elmas madencisi.
Discord
Eray#6277
Evet benimde başıma geldi aynı hostingden. Yaklaşık 8gb sunucum çöp oldu.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
"Etars"#3000
Her bir olumsuz durum, bize bir ders sağlıyor tekrar böyle bir durum ile karşılaşırsanız dikkatli olursunuz.

Elite madenci.
Discord
Allah görüyor merak etmeyin cezası diğer dünyada