minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

EditKafa skripti

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba arkadaşlarım, sunucumda Advenced İtem Effects pluginini Edit Kafası niyetine kullanacaktım fakat Edit kafasını kafama taktığımda herhangi bir efekt vermediğini fark ettim sadece elime aldığımda efekt veriyordu. Sizden isteğim şöyle bir skript yapabilir misiniz:

Örneğin:

&b&lEditKafa ismindeki herhangi bir itemi (item kodu fark etmeyen) giydiklerinde oyuncuya rejenerasyon özelliği versin

gibi bir şey kodlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Seçkin madenci.
Discord
Edit Kafa Skriptini (kalitelisini, bugsuzunu) ücretsiz bulamassın ve kimse sana özel yazmaz en iyisi Advenced İtem Effects'dir kafaya taktığında efekt gelmemesi tamamen sunucunla alakalı bir şey pluginlerini ve versiyonunu atarsan yardımcı olabilirim (edit kafa skripti ücretli yaptırsan bile aşırı lag yapar)

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Advanced Item Effects eklentisi bazı spigot sürümlerinde sorun yaratabiliyor. Paperspigot 1.8.8 kullanıyorum, bu sürümde herhangi bir hatasını görmedim.

Seçkin madenci.
Discord
bende paperspigot 1.8.8 kullanıyorum @EymenJohh un dediği gibi bir sorun yok sunucu versiyonunla ilgili bir şey olabilir

Seçkin madenci.
Discord
UsainSrht#1256
Eğer kullanıyorsan beni eklersen belki bir ihtimal yardımcı olabilirim UsainSrht#8133

Seçkin madenci.
Discord
queTR#3773
Merhaba arkadaşlarım, sunucumda Advenced İtem Effects pluginini Edit Kafası niyetine kullanacaktım fakat Edit kafasını kafama taktığımda herhangi bir efekt vermediğini fark ettim sadece elime aldığımda efekt veriyordu. Sizden isteğim şöyle bir skript yapabilir misiniz:

Örneğin:

&b&lEditKafa ismindeki herhangi bir itemi (item kodu fark etmeyen) giydiklerinde oyuncuya rejenerasyon özelliği versin

gibi bir şey kodlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Sunucu Sürümünüz Spigot ya da Paper ? Nedir ve Advanced İtem Effect Plugini yüklüyken /pl yazıp ordaki Plugin Yeşilmi kırmızımı belirtirmisin bazı Spigot Sürümlerinde Son Versionu kabul etmiyor ya Spigot sürümü değiştirmenle ya da AIE Pluginin Sürümünü değiştirerek çalışmasını sağlıyabilirsin.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Sorun çözüldü mü?