Satış: ENDERSPAWNER | GELİŞMİŞ SPAWNER EKLENTİSİ | ESKİ SPAWNER EKLENTİLERİNDEN KURTULUN!

MinecraftTR 3,147 Konusu 18,133 Mesajı ve 5,468 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Hyperion

★ Tanınmış Kişi ★
4 Nisan 2019
141
36
446
14
Bursa
github.com
EXP
1945.15
Discord
hyperion#8040
Eklenti özelliklerini yazmışsınız, iyi hoş fakat resim yok. Resim eklemelisin konunu insanların gözünde öne çıkartmak için.

ilkay

★ Tanınmış Kişi ★
12 Ağustos 2018
76
19
396
EXP
993.55
Discord
İlkay-Ateş#9704
eklentinin güzel olduğuna eminim fakat resim falan atsaydın güzel olabilirdi iyi satışlar :)

ByNeels

Yeni Üye
Konu Sahibi
Onaylı Satıcı
28 Aralık 2019
29
2
6
23
İzmir
EXP
892.86
Discord
ByNeels#7214

ByNeels

Yeni Üye
Konu Sahibi
Onaylı Satıcı
28 Aralık 2019
29
2
6
23
İzmir
EXP
892.86
Discord
ByNeels#7214
EpicSpawners Gibi bir eklenti varken üzgünüm zirve bu eklentide :)
Bir yandan haklısınız ama EpicSpawners dediğiniz eklentide İtemin düşme şansı, düşme süresi gibi şeyler ayarlanamıyor.
Ayrıca Songada'nın duyurusuna göre Türkiye'ye satış yapmayacaklarını, bir yöntem ile alabilen olursa ürünün iptal edilip hiçbir destek verilmeyeceği söylendi.

KR1PT0N

#PÖH
Onaylı Satıcı
Sponsor
Guirapo
Melek Yatırımcı
PREMIUM
4 Ağustos 2018
206
57
1,126
Ödüller
1
istanbul üsküdar
ayyildiz.org
EXP
950.79
Bir yandan haklısınız ama EpicSpawners dediğiniz eklentide İtemin düşme şansı, düşme süresi gibi şeyler ayarlanamıyor.
Ayrıca Songada'nın duyurusuna göre Türkiye'ye satış yapmayacaklarını, bir yöntem ile alabilen olursa ürünün iptal edilip hiçbir destek verilmeyeceği söylendi.
Eklentinizi spigota taşıyın o zaman bu şekilde ben şahsen elden eklenti satın almam
ve ben her türlü desteği alıyorum songododan Brianna dağil Annie de hep yardımcı olmuştur
sağolsunlar

Hellion

Yeni Üye
10 Mayıs 2020
45
9
6
EXP
799.7
Discord
Koray#3585
Öncelikle EpicSpawners ta düşme süresi gibi şeyler ayarlanabiliyor ve EpicSpawners varken malesef en iyisi bu eklenti olamaz ancak fiyat performans açısından güzel bir eklentiye benziyor (EpicSpawners güncel dövize göre 101TL ancak verilen paranın hakkını sonuna kadar veriyor).SilkSpawners tan daha iyi olduğuna eminim yukarıda plugini denemeden yorum yapan arkadaş sunucusunda SilkSpawners kullanıyor bu da ek bilgi olsun :) Görseller ile değilde giflerle desteklense daha iyi olur ayrıca GUI menüsü yokken çokta gif ekleyebileceğinizi daha doğrusu plugini daha iyi tanıtabileceğinizi düşünmüyorum en kısa sürede GUI menüsünün gelmesi dileğiyle.

Kolay Gelsin,Elinize Sağlık

• Beğen
Tepkiler: ByNeels

ByNeels

Yeni Üye
Konu Sahibi
Onaylı Satıcı
28 Aralık 2019
29
2
6
23
İzmir
EXP
892.86
Discord
ByNeels#7214
Öncelikle EpicSpawners ta düşme süresi gibi şeyler ayarlanabiliyor ve EpicSpawners varken malesef en iyisi bu eklenti olamaz ancak fiyat performans açısından güzel bir eklentiye benziyor (EpicSpawners güncel dövize göre 101TL ancak verilen paranın hakkını sonuna kadar veriyor).SilkSpawners tan daha iyi olduğuna eminim yukarıda plugini denemeden yorum yapan arkadaş sunucusunda SilkSpawners kullanıyor bu da ek bilgi olsun :) Görseller ile değilde giflerle desteklense daha iyi olur ayrıca GUI menüsü yokken çokta gif ekleyebileceğinizi daha doğrusu plugini daha iyi tanıtabileceğinizi düşünmüyorum en kısa sürede GUI menüsünün gelmesi dileğiyle.

Kolay Gelsin,Elinize Sağlık
Öneriniz üzerine GUI menü çalışmalarına başladık.
Hayırlı ramazanlar.