Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım EpicHoppers - Gelişmiş Huniler - Sunucuya renk katar!

Cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır.
Discord
kadirhb
güzel bir eklenti kadir. ancak çöyle bir durum var epis serisinin neredeyse tamamı çok güzel. bana göre fiyatı biraz daha uygun yapsalardı bence çok tutardı.
Aynen öyle tüm seri çok güzel ve kullanışlı.,ancak fiyat ülkemizdeki kur dan dolayı böyle.

Discord
kadirhb
bazı özellikleri cidden iyi bazıları ise gereksiz ama bir çoğu script ile yapıla bilir. Ama tanıtımın için teşekkürler yeni bişey öğrenmiş oldum :)
Güzel görüşün beni sevindirdi. Skript bir çok işlem yapacağı için sunucuda tps oranı düşüşüne ve lag'a sebep oluyor.
Ondan dolayı eklenti kullanmanızı tavsiye ederim. Bazı olaylar cidden gereksiz ama güzel bir eklenti.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güzel görüşün beni sevindirdi. Skript bir çok işlem yapacağı için sunucuda tps oranı düşüşüne ve lag'a sebep oluyor.
Ondan dolayı eklenti kullanmanızı tavsiye ederim. Bazı olaylar cidden gereksiz ama güzel bir eklenti.
Haklısınız script lag yapa bilir ama cidden efsane eklentiymiş :) iyi forumlar

Yeni bir Steve doğdu!
Discord

güzel kodlanmış bir skript en az pl kadar etkilidir diye düşünüyorum. ayrıca eklenti dediğimiz şey minecraftta olmayan bir özelliğin ek olarak sunulması değilmi. sktiptte bir eklentidir pluginde. bence bunu artık kabul etmek lazım.

Son olarak çok gereksiz laga neden olan rami yoran pluginlerde piyada. mesele pl mi skriptmi değil kim kodladı kaliteli bir içerikmi!

Discord
kadirhb
güzel kodlanmış bir skript en az pl kadar etkilidir diye düşünüyorum. ayrıca eklenti dediğimiz şey minecraftta olmayan bir özelliğin ek olarak sunulması değilmi. sktiptte bir eklentidir pluginde. bence bunu artık kabul etmek lazım.

Son olarak çok gereksiz laga neden olan rami yoran pluginlerde piyada. mesele pl mi skriptmi değil kim kodladı kaliteli bir içerikmi!
İstiyorsanız bir gün vds kiralayıp deneyebiliriz :) Tabii kabul ederseniz ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord

Şahsen ben script kullanırdım fakat lag yapabiliyor elbette özellikle bir kaç yerinde hata varsa TPS yi cidden çok zorlaya biliyor. İyi günler.

Discord
kadirhb
Şahsen ben script kullanırdım fakat lag yapabiliyor elbette özellikle bir kaç yerinde hata varsa TPS yi cidden çok zorlaya biliyor. İyi günler.
Hata en az olsa dahi,oyuncuların yaptığı işlemler çok yüklenecektir bir süre sonra.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Apim Benim
Discord
Ellerine sağlık, güzel bir konu olmuş. Başarılar dilerim.