Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

FancyNW Geri Döndü! - Kredi Sistemi - Faction - Minigames - İlgili Yetkililer - PTW YOK!

Sunucu IP Adresi
fancynw.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.8x
Sunucu Slotu ∞
50
Elite madenci.
Discord
demre#0001
sss.PNG
ss2.PNG
ss3.PNG
TANITIM
FancyNetwork 2018'den bu yana kendini geliştirerek ilerleyen bir Faction Sunucusudur. FancyNW yetkilileri olarak paraya değil, oyuncuların eğlenmesine bakarız.Sunucumuzda hiçbir şekilde PTW (Pay To Win) öğeler bulunmamaktadır.Prime(VIP) üyelikler satışa sunulmakla birlikte oyun içindeki FCoin (Kredi Sistemimiz) ile de kolaylıkla satın alınabilir.Sunucumuzda 3 temel rütbe vardır. Silver-Gold-Platinum. Platinum üyeler, belirli bir zaman geçirdikten sonra ÜCRETSİZ şekilde Prime üyesi olabilirler.PTW'yi daha da öldürmek için FPass sistemi getirdik.Bu sistem sayesinde bir kere FPass alıp birdaha hiçbir ödeme yapmadan Prime üyesi olabilir ve her ay FCoin kazanabilirsiniz.Sunucumuzda en dikkat ettiğimiz şeylerden bir tanesi sadelik. Bu yüzden kafanızı karıştıracak şeyler eklemekten kaçındık ve bir menü sistemi getirdik. Oyun içerisinde /menu yazmanızla birlikte sunucuda yapabileceğiniz herşeyi o menüde bulmanız mümkün.Çoğu sunucuda var olan yetkili egosu denen şey bizde yok.Özellikle yetkili alımı yaparken bunu dikkat ediyoruz.Hiçbir yetkilimiz sizlere kafasına göre bir yaptırımda bulunamaz.Yetkiler sınırlıdır.Bu kadar tanıtım yeterliyse sunucu özelliklerine gelin bakalım :)

TANITIM FRAGMANI

WARPLAR

Arsalar
Market
Ench
Kasalar
Edit
Pazar
1vs1
Orman
FFA
Tamirci
Nether
Lapis
Hammadde
Rütbe Hammadde
VIPHammadde

MINIGAMES

1vs1
FFA
BOSS (Yakında)
Herobrine Hunter
Kızı Kurtar (Yakında)

GÖRÜNTÜLENENLER
2020-03-01_12.54.37.png 2020-03-01_12.55.26.png 2020-03-01_12.55.38.png 2020-03-01_12.56.13.png 2020-03-01_12.57.28.png 2020-03-01_12.57.50.png 2020-03-01_12.58.14.png

Son düzenleme:
Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Konu tasarımı geliştirilebilir, buildlerinizi beğendim. Başarılar.

hahaha
PREMIUM
Discord
Berk#2222
Konu tasarımını beğenmedim.

Elite madenci.
Discord
demre#0001
Elite madenci.
Discord
demre#0001
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
merhaba maplerinizi sunucunuzu sistelmerinizi ve konu tasarımınızı beğenmedim 2013 yılında olsaydık belki

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
merhaba maplerinizi sunucunuzu sistelmerinizi ve konu tasarımınızı beğenmedim 2013 yılında olsaydık belki
Merhabalar ben FancyNW Kurucusu YagizzG. Sunucumuzun bütün sistemleri kendine özeldir ve başka hiçbir faction sunucusunda görülmemiştir.Kurma amacımızın temeli zaten budur.Kendim de bir yayıncı olduğum için güzel Faction serverı bulamadığımdan sunucumuzu kurduk. Bu yüzden, dedikleriniz yanlış olmakla birlikte konu tasarımı görüşünüz için teşekkür ederiz. Sunucumuzu geliştirmek sizin de elinizde ve yorumlarınızı sıklıkla okuyoruz.Discord sunucumuzda fikir kanalına gelmesini istediğiniz veya negatif bulduğunuz herşeyi belirtebilirsiniz. İyi Günler, İyi Oyunlar dileriz...