Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Duyuru Forum için en iyi öneriyi verenlere özel HEDİYELER!

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Merhabalar,
Forum için en iyi öneriyi bu konu altına yorum olarak atanlara özel üyelikler ve bir kaç hediye vermeyi düşünüyorum.
En yaratıcı ve yapılması mümkün olan önerileri verenlere şimdiden başarılar.

Seçkin madenci.
Discord
Forum temasına ekstra birkaç şey eklenebilir.
Forumu canlandırmak için çeşitli sponsorlar bularak etkinlikler ve çekilişler yapılabilir.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Alp#2509
forum biraz daha alengirli olsun orda birşey çıksın orda havai fişşek patlasın GÖZÜMÜZÜ ALSIN HOCAM.

Elmas madencisi.
Discord
Merhabalar,
Forum için en iyi öneriyi bu konu altına yorum olarak atanlara özel üyelikler ve bir kaç hediye vermeyi düşünüyorum.
En yaratıcı ve yapılması mümkün olan önerileri verenlere şimdiden başarılar.
-Sayfayı ziyarete giren kişilerin ana ekranların da sunucu reklamları çıkabilir (O reklam çeşidini alan sunucular için)
-2. olarak sayfayı ziyaret eden şahıslar arasın da haftalık en çok yorum, reklam ve aktif olan kişilere site içerisin de puan verilebilir. Belirli puanlara ulaşınca o kişinin adının altın da ''Yıldız Üye'' gibi TAG'lar verilebilir, mesela belli puana ulaşınca forum da üye olan herkese sunucu reklamı gönderebilme gibi şeyler olabilir.

Seçkin madenci.
Discord
> Çeşitli minecraft sunucularına vb. sponsor olabilirsiniz.Üyesi yüksek sunucularla iş birliği yapabilirsiniz.
> Forumun canlanması adına konu açanlara özel üyelik vb verebilirsiniz.
> Anasayfa'da üstte bir bölüm olsun haftanın en çok yazarı,haftanın en yararlı konusu,haftanın en iyi yetkilisi her hafya güncellensin 1. olanlara ödüller verelim ve en iyileri biz seçelim oylama ile forumun üstünde bir oy olsun.
> Yetkili taglaro çok sade biraz renk katıla bilir hafif renk değiştiren cssler vb.Üyelere üye tagı verile bilir.
> Forumun çeşitli yerlerine kodlar konsun o kodlarla bir sistem olsun oraya girilsin forum içi kredi alalım reklam,özel üyelik vb alalım.Kodlar her 2 günde bir değişe bilir.
> Bir yetkili ekibi toplana bilir düzenli ve faydalı konular paylaşan.

Şimdilik bu kadar aklıma bir şeyler gelirse eklerim.

Saygılarla...

Elmas madencisi.
Discord
LuckyBea#001
Reisi cumhur ben birşey önermiyorum, siz en iyisini yapar ve en iyisini bilirsiniz daha yükseleceğinizi biliyor ve inanıyorum.
Regards.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bakır madencisi.
Discord
OnurTncblk#0001
1. Forumu aktifleştirmek için yazar etkinlikleri yapılabilir.
2. Muhabbet kategorisi açılabilir. Bu kategori minecraft dışı anı anlatma, sayı sayma, kelime türetme vb. şeyler yapılır.
3. Minecon olayı daha aktif kullanılabilir.
4. Ayın en iyi sunucuları yarışması yapılabilir. Kazanan sunucular 1-2 haftalık forumda reklamı yapılabilir.
5. Ayın en iyi konusu seçilebilir. Kazanan kişiye özel bir flama verilebilir.
6. Discord sunucusunda ekibimiz ve partnerler gibi boş kanallar silinebilir.

Elite madenci.
Discord
Benim için ilk öneri direkmen sponsorluk, hem kendi adıma hemde başkasına çünkü sponsorluk demek hem reklam demek hemde daha iyi başarılar demek benim ilk önerim bu ikincisi ise discord sunucunuz için herhangi bir aktiflik için bir bot eklenebilir, aktiflik iyidir.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Alp#2509
forumun aktifliği düşük :) canlandırmak lazım