minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Gelişmiş Skyblock Paketi+Map En Yeni Sistemler İle Hizmetinizde... v6.5 "yükseltme-sanalbüyü-sanalmarket-vb."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hi Guys!
Discord

SİSTEMLER

Sanal Büyü Sistemi:
/ench Komutunu Girerek Birbirinden Güzel Büyüleri Büyü Masası Gerektirmeden ve Sadece EXP Puanınızı Kullanarak Satın Alabilirsiniz...

Sanal EVENT Sistemi:
Yetkililer Artık /eventyap Komutuyla Hem Para Hem de Eşya Dağıtabilirsiniz. Üstelik Sadece Menüler Arası Geçişler Yaparak...

Yükseltme Sistemi:
Artık Hem Kendinizi Hem de Adanızda ki Kırıktaş Jeneratörlerini Yükseltebileceksiniz... Bunun İçin Sadece /yükselt veya /yükseltme Komutlarını Girmeniz Yeterli..
NOT: Bu Sistem Skript + ChestCommands + CustomOreGen Kullanılarak Hazırlanmıştır. Eklentilerle Oynayacaksanız Dikkatli Olun !!

Sanal Sandık Sistemi:
Başlığı Görünce Eminim ki Hemen AlphaChest Olarak Anlamışsınızdır Ancak AlphaChest Değil Bu Sistem. Arkadaşımızın Hazırlamış Olduğu Sanal Envanter Sistemidir. Yani Kısaca Şöyle Anlatayım. Belirli Eşyalarınızı Depo Etmek ve Hemen Ulaşmak İçin Hazırlanan Kaliteli Bir Sistemdir. /envanter Komutuyla Erişebilirsiniz...

Menülü Ceza Sistemi:
Bu Sistem Hiçbir Yerden Alıntı Değildir Hatta Bu Sistemi Önce Forumda Görüp Sonra Tamamen Değiştirip Baştan Hazırlamam Gerekti. Bunun İçin Hapis Eklentisi Bile Hazırladık... Yetkililer /cezaver <Oyuncu> Komutunu Girerek Basit Birkaç Menüyle Hem Ceza Verebilecek Hem de Cezalarını Kaldırabilecek...

Değiştirilmiş Açık Arttırma Sistemi:
Herkes FloAuctions Eklentisini Bilir. Bu Pakette de Onun Kodlarının ve Mesajlarının Tamamen Değiştirilmiş ve Düzenlenmiş Hali Var. Yani Gerçek Açık Arttırma Tadı Burada VAR... :D

Sanal Market Sistemi:
Bu Sistem İçin de Gidip ShopGUI+ Kullanmadım. Tamamen Elimle Hazırladığım ChestCommands Menülerine Dayalıdır. Toplam da 23 Menü Vardır. /market veya /vipmarket Komutuyla Ulaşabilirsiniz...

Türkçe Karakterli + Title Mesajlı + Komutlu Klasik Market Sistemi:
Burada da Yine Sizler İçin Yani Eski Usül Sevenler İçin /warp market Ayarlandı Ancak /setwarp Çekilmemiştir. Zaten Aşağıda Görüntüleri Göreceksiniz...

Sanal Köylü Takas Sistemi:
OPSkyBlock Sunucular İçin Hazırlanan 2 Sistemden Biri de Bu Sistemdir. Kırıktaştan Çıkan Eşyaları Bu Sistemden Dönüştürebiliyorsunuz. /köylütakas Komutuyla Erişebilirsiniz...

Sanal Zenginler Listesi:
Artık Zenginlere Bakmak İçin Sohbeti Takip Etmek Zorunda Değilsiniz. /baltop Yazın ve Sadece Ekranı İnceleyin...

İstatistik Sistemi:
Bu Sistemin de Resimlerini Aşağı da Göreceksiniz Zaten Yine de Ben Bahsedeyim. Binbir Türlü İstatistik Türünün Olduğu Bir Menüdür /stats veya /stats <Oyuncu> Komutlarıyla Erişebilirsiniz...

Rütbe Sistemi:
Bildiğiniz Klasik SkyLord Sistemidir. Toplamda 5 Rütbe Var (SkyLord - SkyKing - Zeus - Ares - SO-Sky)

Özel Duyuru Sistemi:
Özel Duyuru Dedim Diye Yine Yanlış Anlaşılacak Biliyorum. :D. Bu Duyuru Normal Duyuru Değil. Yani Normal Ama Değil. Şöyle Belirli Süre Aralıklarıyla Ekranınıza (Title) Ada Levelinizi ve Ada Takımınızı Gösteren Duyuru Gelir....

Sandıktan Otomatik Satış Sistemi:
AutoChestSeller Eklentisi Kullanılarak Yapılan Bir Sistemdir. Sandığın Üstüne Tabela Koyup İlk Satırına <OTO-SATIŞ> Yazıldığı An Aktifleşir. Eklentinin Satmasını İstediğiniz Eşyaları Fiyatlarıyla Beraber Config Dosyasından Ayarlayabilirsiniz...
Diğer Sistemler de Zaten Basit Şeyler....

RESİMLER

Göndermiş Olduğum Resimler Çıkmadığından Ötürü Dosya İçerisinde Atmak Mecburiyetinde Kaldım 30 Adet Resimin Bulunduğu Dosyayı İndirmek İçin
)Yaşanan Bu Durumdan Ötürü Özür Dilerim Hepinizden :|
İNDİRME LİNKİ VE NOT

İndirme Linki:
VirüsTotal:

NOT2: Bunu Sunucu Sahiplerine Söyleyeceğim. Arkadaşlar Gözünüzün Yağını Yiyiyim OPSkyBlock ve SkyBlock Apayrı Şeyler Değildir. Bunu Anlayın Ya. OPSkyBlock Dediğimiz Kavram ya da Oluşturulan Kavram. Normal SkyBlock'un Daha Basit Halidir. Aklen Bile Düşününce Bir Sunucuyu Nasıl Basitleştireceğin ORTADA. Ekonomiyi Yüksek Tutarsın. Girişte Bir Sürü Hediye Verirsin. Kitleri Arttırırsın. Bu Kadar. Bunu Uzatmayın.

NOT3: Paketi Kullanmak İsteyenlere Olacak Bu Uyarım. Lütfen İçin de ki Yapımcıdan Notlar Dosyasını Okuyun....

NOT5: Essentials Mesajlarını Jar Üzerinden Editleyeceksiniz. Boşuna Dosyayı Taramayın. Essentials.jar Dosyasını Sağ Tıklayarak Winrar İle Aç Diyin. Karşınıza Çıkan Karışık Arşivden. Messages.properties ve Messages_en.properties Dosyalarını Editleyin (ctrl + f Kullanmanızı Öneririm)

Yapmakta Olduğum Diğer Paketlerin Paylaşımları İçin Takipte Kalın :)

Son düzenleme:
Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Resimler bende gözükmüyor nedense benden mi sorun var?

Hi Guys!
Discord
MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
resimler hatalı güncelleyin.

Hi Guys!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Plugin paketi başka birinin paketi.

Hi Guys!
Discord
Plugin paketi başka birinin paketi.
Haklısın tamamen bana ait değil ama içinde ciddi yenilikler düzenlemeler yaptım zaten bana ait diye belirtmedim açtığım konuda farkındaysan ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...