MinecraftTR 4,700 Konusu 26,400 Mesajı ve 9,678 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

GTA 5 Remake Mod Nedir? Ne İşe Yarar?

omayGAT

İskeletor.
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
57
Tepki puanı
36
Puanları
290
EXP
2078.6
Minecoin
1513.6

GTA 5 REMAKE MOD NEDİR?​

Ekran görüntüsü 2021-03-16 041517.png


GTA 5 REMAKE MOD NE İŞE YARAR?

2013 yılında çıkış yapan GTA 5 oyunu halen daha popülerliğini korumaya devam ediyor. Yapımcı şirket Rockstar Games oyunun online versiyonuna güncellemeler getirmeye devam ediyor olsa da bu sefer çoğu oyuncuyu sevindiren haber oyunculardan geldi. Nb.Design, adlı mod yapımcısı tarafından GTA 5 için yapılan GTA 5 Remake Modu artık yüklenebilir durumda. Modun adı her ne kadar remake olsa da aslında remastered mod diyebiliriz. Gerek hikaye gerek oynanış olarak hiç bir değişiklik yok sadece grafik yönünde değişim sağlıyor.

7.jpg
GTA 5 REMAKE MOD NASIL İNDİRİLİR?

Evet herşey güzel, peki bu modu nereden indireceğiz. Modu yüklemek istiyorsanız Nb.Design'ın Patreon adresine abone olmanız gerekmekte. Belki bir gün mod ücretsiz olarak sunulur ve böylece herkes yükleyebilir. Ama maalesef şuanlık bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Eğer modun tanıtımını izlemek isterseniz hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


MODUN TANITIMIMerhaba Minecraft Türkiye Ailesi, bugün sizlere uzun yıllardır popüler olan GTA 5 oyunu için bir mod yapımcısı tarafından geliştirilen Remake Modu tanıttım. Mod maalesef şuanlık bedava değil. Ama umalım ki ilerde bedava olsun ve herkes indirebilsin. Tüm misafirlerimize ve kullanıcılarımıza iyi forumlar.
 

Üst