Hytale'nin Minecraft'tan Daha İyi Özellikleri

MinecraftTR 3,181 Konusu 18,262 Mesajı ve 5,502 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Konu Sahibi
Süper Mod.
Editor Şefi
17 Şubat 2019
259
123
1,132
Ödüller
1
EXP
1691.46
Hytale, 2015 yılından beri geliştirilen ve 2018 yılında fragmanı yayınlanan Minecraft benzeri bir oyundur. 2021 yılında piyasaya çıkarılması beklenen oyun PC sürümleri için çıkarılacak. Oyunun ücretli mi ücretsiz mi olacağı henüz kararlaştırılmamış. Hytale’nin Minecraft’tan daha iyi olduğu birkaç özellik bulunuyor. Sizlere bu konuda bu özelliklerden bahsedeceğiz.
Hazır Mini Oyunlar
Mini oyunlar, Minecraft sunucuları arasında en çok oynanan sunucu türlerinden birisi. Özellikle BedWars ve SkyWars oyunları bu konuda rakip tanımıyor. Hytale oyununda bu gibi birkaç mini oyun hazır olarak bulunacak. İsteyen sunucu sahipleri araçlar ile kolay bir şekilde yeni mini oyunlar üretebilecek. Mini oyun sisteminde hilelerin önüne geçilmesi için özel koruma sistemi kodlayan ekip, karakter oluşturucusuna da sahip. Bu sayede oyun içerisinde istediğiniz tarzda karakterinizi oluşturabileceksiniz.

Mini oyunlar için düşünülen bir diğer sistem ise ek bir sunucu açmadan resmî Hytale sunucuları üzerinden oynanabiliyor olması. Eşleşme sistemi ile çalışacak bu sistem sayesinde sunucu kurmadan diğer üyeler ile rekabet edebileceksiniz. İsteyenler topluluk sunucusu kurarak kendi istedikleri gibi bir sunucu oluşturabilecek.

Hytale’yi İstediğiniz Gibi Tasarlayın
Hytale, sizi hayal gücünüz kadar kısıtlıyor. Oyun içerisinde kontrol tamamen sizin elinizde. İster kamera açısını, ister bir bloğun rengini, ister oyun mekanizmalarını değiştirin. Hytale’de kendi sunucunuzda neredeyse her şeyi düzenlemek mümkün olacak. Minecraft’ın karşısında oldukça iddialı özellikler ile gelen Hytale, bu özellikler ile bile oyuncuları bayağı heyecanlandırıyor.

Hytale’de blokların rengini düzenleyebilecek, yeni bir blok oluşturabilecek, modelleme yapabilecek, sinematik araçlar ile oyun içi film çekip bunu düzenleyebileceksiniz. Oyun içi kod sistemi de bulunan Hytale’de sunucunuzu özelleştirebileceksiniz. Bu kadar detaylı düşünülmüş bir oyun da devamında sizin fikir ve projeleriniz devreye giriyor.

Maceracılar İçin Harika Bir Yol
Mini oyun ve sunucu geliştiricileri dışında tek kişilik bir macera yaşamak isteyen oyuncular için de Hytale harika bir oyundur. İster sakin bir çiftlik hayatı yaşayın, isterseniz eşsiz dünyaları gezip büyük canavarlar ile savaşın. Bu macerada yolunu belirle ve harekete geç.