minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Kapalı Beta | Veritas Tekblok

Sunucu IP Adresi
play.veritas.network
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu ∞
Elmas madencisi.
Discord
benozgr
Selamlar, ben Özgür.
Bu konuda çok başınızı ağrıtmadan bir projeden bahsetmek istiyorum.
Değerli zamanınız için şimdiden teşekkür ederim.

Nedir bu Veritas?​

Veritas, uzun süredir düşünülen ancak şartlar gereği henüz yakın zamanda temelleri atılmaya başlanmış bir Tekblok sunucu projesidir.
Kapalı Beta sürümüne girip sizden yorumlarınızı beklemekte.

Biz kimiz?​

Biz 2 lise arkadaşı olarak yaklaşık 5 yıldır beraber oyun oynayıp üniversite senelerinde ufak da olsa bir işe girişmek isteyen kişileriz.

Neden Minecraft ve neden Tekblok?​

Ben, hayatının yarısından çoğunu bu oyunu oynayarak geçiren ve uzun yıllarını sunucularda çalışıp sonucunda kendi sunucusunu açmayı kafasına koyan biriyim. Bu fikrimi arkadaşımla paylaştım ve o da yanımda olacağını söyleyince bu yola koyulmaya karar verdik.

Minecraft içinde en sıcak yaklaştığım ve en güzel zamanlarımı geçirdiğim mod Skyblock oldu. Özellikle Tekblok oynarken fazlasıyla keyif aldığımı farkettim ve bu topluluğun da kendim gibi güzel zaman geçirmesini istedim.

Vizyonumuz ve Misyonumuz nedir?​

Vizyonumuz, eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak ve her oyuncunun kendi hikayesini oluşturmasına olanak tanımaktır.
Misyonumuz ise,
dostça bir ortamda birlikte oyun oynayarak yeni arkadaşlıklar kurmak ve sürekli olarak sunucumuzu daha iyiye taşıyarak
oyuncularımızın keyifli vakit geçirmesini sağlamaktır.

Sunucunun Özellikleri ve İçeriği nedir?​

Sunucunun temel olarak amacı dostane bir ortam kurup herkesin adil şekilde gelişmesidir.
Genel olarak sade ve keyifli bir oynanış hedefledik ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

İçerik açısından da sistem ve oynanış olarak fazla aşırıya kaçmamaya çalıştık.
Kısaca bahsedecek olursak; Battlepass, İhale, Çiftçi, Minyon, Kasalar, Jeneratörler, Takas vb. gibi alışık olduğunuz sistemler mevcut.

Aynı zamanda arkadaşlarınızı davet ederek hem sizin hem onların kazanacağı sistemler de ekledik,
Referral (Davet) sistemi gibi.

Oyuncular arası iletişimi desteklemek adına sosyal medya profil ve discord eşitlemeleri (ve tabii ki Discord sunucumuz) mevcut.

Kozmetik olarak yürüyüş efektleri ve oyuncu özel particle etkileri mevcut.

Gelecek Planlarımız neler?​

Gelecekte aktif bir sunucu olarak herkesin eğlendiği ve rahatça sosyalleşebildiği bir ortam kurmayı planlıyoruz, bu bağlamda oyuncularımızın (özellikle Kapalı Beta)
fikirleri fazlasıyla önem arz ediyor.

Özet:​

Veritas, herkesin bir arada eğlenebileceği bir ortam olmaya geliyor ve bunu başarabileceğimize inanıyoruz.
Bu yolculukta bize yardım etmek ve Kapalı Betada oynamak isteyen oyuncularımızla iletişime geçmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Katılmak isteyen oyuncularımız bu konunun altına yanıt verebilirler.
Ve tabii ki Beta sürümünde bulunan oyuncularımız sunucu diğer oyunculara açıldığında ufak bir teşekkür niyetinde hediyeler kazanacak.

Kapanış:​

Tekrardan değerli zamanınız için çok teşekkür ederim, sizleri sunucudan birkaç görselle beraber uğurluyorum.
Yakın zamanda görüşmek dileğiyle :)

Ekli dosyalar

• 2024-06-11_03.15.51.png
    2024-06-11_03.15.51.png
    4.5 MB · Görüntüleme: 2
  • 2024-06-11_03.10.37.png
    2024-06-11_03.10.37.png
    5.4 MB · Görüntüleme: 2
  • spawn.png
    spawn.png
    2.7 MB · Görüntüleme: 2