Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Tartışma Kendinizi Uzaylı Yerine Koyun Ne Yapardınız ?

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
:unsure: Kendinizi Uzaylı Yerine Koyun Ne Yapardınız ? :unsure:

4773
Ön Bilgi ;
Bugun Kendimi Uzaylı Yerine Koydum ve Düşüncelerimi Size Anlattım . Bu Arada Bilimsel ve Dinsel olarak Evrende Uzaylı yani Uzayda Yaşayan Varlıklar olucagı Kanıtlanmıştır ! Yorumlarda Saçma Yorumlarla Karşılaşmamak İçin Bu Açıklamaya Gerek Duydum . Haydi Başlayalım !
4771 Uzaylı Oldum !
Ben Uzaylı Olsaydım ilk Öncelikle Dünya'ya Gelmek istemezdim . Dünya kötülüklerle , küresel ısınmalarla ve bunun gibi duyarsızlıklarla dolu . Uzaylı olsam ilk yapacagım şey uçan arabayla drift atmak olurdu . Uçmak ve sollamak müthiş olurdu . Gelelim asıl konuya mantı yemessem olmaz uzaylı bile hayatında mantı yemediyse hayatının en büyük hatasını yapmıştır demmekki . İş bakımından Ufo modifiyecisi olurdum . Okulda galiba nası insan öldürülür o anlatılırdı :D . Düşünsenize okulda uçmayı ögretiyorlar . Gerçekten Muhteşem olurdu !
4772
NOT ;
Sizde Kendinizi Uzaylı Yerine Koyun işiniz , yemeginiz ve okulda ne ögretilirdi onu yazarsanız sevinirim !

Empati Yapalım Dedim Biraz :çay: İyi Forumlar !

Son düzenleme:
Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
4775
Uzaylı Olsaydım;

Evren'de ki bütün uzaylıları öldürüp, dünyaya giderdim. Orada bir depo oluşturup uzaylı arkadaşlarımı alıp yaşardım. Ayrıca bazı insanlar gelip sigara falan verirler. En azından efkarımız gider fena mı olur ha? :ROFLMAO:

Okul da Ne Öğretirlerdi?

Okula gitmezdim. Depodan çıksam ölürdüm zaten.

Yemeğim mi? Onu hiç sormayın.

Yemeğim sigara, yeşil kusmuk olurdu heralde.

4776

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Ekli dosyayı görüntüle 4775
Uzaylı Olsaydım;

Evren'de ki bütün uzaylıları öldürüp, dünyaya giderdim. Orada bir depo oluşturup uzaylı arkadaşlarımı alıp yaşardım. Ayrıca bazı insanlar gelip sigara falan verirler. En azından efkarımız gider fena mı olur ha? :ROFLMAO:

Okul da Ne Öğretirlerdi?

Okula gitmezdim. Depodan çıksam ölürdüm zaten.

Yemeğim mi? Onu hiç sormayın.

Yemeğim sigara, yeşil kusmuk olurdu heralde.

Ekli dosyayı görüntüle 4776

Değerli yorumun Icin tesekkurler

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Adamın Heryeri Efkâr :ROFLMAO: