minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle konuda teknik bir sorundan ziyade sizin sponsorluk isteyip zıt bir cevap üzerine açtığınız bir konu gibi gözüküyor.
Sizin burda yaptığınız şey bir başvuru ve ykt adlı firima sahibinin söylediği şeyde doğru genelde bu tarz firmalar kendini kanıtlamış tanınan sunucularla sponsorluk yapıyorlar. Kendinizi ve yaptıklarınızı söylemeden çat diye sponsorluk diye yazarsanız böyle tepki vermeleri normal. Sponsorluk için yazmıştım yazmak yerine önce bir kendini tanıtsaydın keşke insanlar senin kim olduğunu yüzlerce kişi arasında hatırlamak zorunda değillerdir diye düşünüyorum. Pazar günü yazdım demişsin fakat kim olduğun hangi isimle yazdığın etc gözükmüyor bile ve bu tarz işlerin websitedeki canlı destekler ile değil mail veya direct kontak ile olacağının farkına varamamışsın yazış tarzından yaşınızın kücük ve biraz atarlı olduğunuzu sezdim iyi günler

Ekli dosyayı görüntüle 19297

Whatsapp hattı + canlı destek üzeriden gerekli şeyleri söyledim yapabileceğim reklamları ve isteğimi konu açıldıktan sonra özelden telefon numaram vb istendi daha yeni bakacak arkadaşlar :D

+ canlı destek ile wp ismim aynı + canlı desteğe numara giriyoruz ? biraz bakmaları gerekiyor

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yaklaşık 1 yıldır botum için Keyubu kullanıyorum ve gayet memnunum arada sırada ufak tatsızlıklar yaşasak bile yaşadığımız tatsızlıklar aşırı büyük tatsızlıklar değildir ek olarak canlı destek Keyubu'da sadece satın alım soru alım sonrası için diye biliyorum. Yaşadığınız mağduriyet için üzüldüm.
Teşekkür ederim ♥
satın alımda sorun olmaya bilir fakat desteklerinde büyük sorun gözüküyor :/

Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
Teşekkür ederim ♥
satın alımda sorun olmaya bilir fakat desteklerinde büyük sorun gözüküyor :/
Sizin yaptığınız şey de biraz ayıp destek talebi açıp biraz beklemek yerine direkt saldırıya geçmişsiniz "başka hosting arayacağım" lafı bir hosting'e söylenmesi gereken en son laf bence

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sizin yaptığınız şey de biraz ayıp destek talebi açıp biraz beklemek yerine direkt saldırıya geçmişsiniz "başka hosting arayacağım" lafı bir hosting'e söylenmesi gereken en son laf bence
arada 1 gün var dostum :) +3 gün bekledim daha neyi bekleyim anlamadım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sorun çözülmüştür konu kapatıla bilir iyi forumlar

İskeletor.
En iyi cevaplar
1
Discord
Sadece keyubuyu baltalamışsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...