Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Keyubu İhmalkârlık ve Güvenilirsizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakır madencisi.
Discord
Merhabalar, öncelikle kendimi daha iyi ifade edebilmek için olayları başından anlatıyorum ve ardından sizlere gerekli görüntüleri aktarıyorum.

Büyüyen oyun sunucumuz için yeni bir sunucu aramaktaydık. Keyubu adlı sunucu şirketinden tanıdığım olan Yusuf Kemal ile görüştük. Kendisini kendime yakın gördüğüm için kolayca güvendim ve inandım. İlk anlaştığımız gün Ryzen 3900x işlemci bir sunucuya 1400₺ ödemek için anlaştık. Ertesi gün 700₺ ödedikten sonra Ryzen 3900x değil Ryzen 5900x işlemcisi istediğimizi ilettik. Kendileri şu anda öyle bir makinesi olmadığını ve İzmir'de bulunan veri merkezine giderek halledeceklerini ve 3-4 gün içerisinde hallolacağını söyledi. Bugün itibarıyla yaklaşık olarak 2 haftalık süreci geride bıraktık. 1600₺ ödeme yaptığımız şirket bizlere kullanmadığımız sunucu için 1000₺ geri ödeme yapabileceğini gerisini de kullanım bedeli olarak keseceklerini söylediler. İlk önce alttan aldık 1000₺'ye tamam dedik fakat 1 gün sonra hazır etmezsek 1200₺ anında ödeme yapacaklarını belirttiler. Tahmin edebileceğiniz gibi ne bir günde hazır oldu ne de 1200₺ bize ulaştı. Keyubu Whatsapp hattı tarafından engellendik. Destek taleplerinden yanıt alamıyoruz.

Yaşadığımız olay dışında Keyubu şirketinden Yusuf Kemal adlı yetkili (kurucu) diğer şirketleri sürekli küçümsüyor ve onları müşterilerine d********* olarak lanse ediyor. Küçümsediği şirketlerin isimlerini vermek istemiyorum ancak bu konuşmada aksi bir şekilde onlar da iddia edilirse gerekli ekran görüntülerini paylaşmaktan hiç gocunmam.

Biz yapıcı olarak uzun bir anlaşmaya çalıştık, zaman tanıdık. Fakat bizlere makine kuruluyor 2 saate hazır gibi yalanlarla oyalan şirkete artık tanıyacak imtiyazımız kalmadı.

Aşağıdaki konuşma kayıtları samimiyetten ve sinirden dolayı küfür, hakaret içerir. Bunlardan rahatsız olacak kişilerin konuşmaları açmamasını tercih ederiz.

A2oqy.png A2Q2B.png A2zSs.png Aw1sX.jpg Aw3s8.jpg Aw04J.jpg Aw4dF.jpg AwaiE.jpg AwAVW.jpg AwbVr.jpg Awc3R.jpg AwCeT.jpg AwE4n.jpg Awefy.jpg AwftM.jpg AwGyL.jpg AwHrX.jpg AwIoU.jpg AwjRO.jpg Awlfq.jpg Awm07.md.jpg AwMj2.jpg AwNpa.jpg AwObU.jpg Awpoo.jpg AwRoc.jpg Awrpb.jpg AwS3O.jpg Awuyu.jpg AwxT6.jpg AwXuB.jpg AwZNf.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Geçmiş olsun

Bakır madencisi.
Discord
Mutant Herobrine.
Discord
Şahsen ben bir daha 50 kuruş dahi olsa keyubuya para vermem okuduktan sonra. Geçmiş olsun, dava açmayı düşünebilirsiniz.

Bakır madencisi.
Discord
Bakır madencisi.
Discord
Şimdi de bizle dalga geçer gibi bakiyeye kredi eklendi diyorlar:

Bakır madencisi.
Discord
Hakkınızı aramak ve insanları bilgilendirmek Keyubu'da "dolandırıcılık" adı altında lanse ediliyor.

BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Keşke işi bilen insanlardan makine alsaydınız, saldırıyı onu bunu şunu bahane edip insanları mağdur etmeyi çok seviyor bahsi geçen firma.

Bakır madencisi.
Discord
Keyubu adlı şirkete aşağıda gördüğünüz gibi hala ılımlı yaklaşıyoruz, fakat işleri çıkmaza sokuyorlar.
Bu yüzden hakkımızı tüketici haklarında aramayı düşünüyoruz, bu konuda bizlere destek çıkmak isteyen kişilerin desteklerini seve seve bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...