Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Kullandığım Web Hosting Tecrübelerim

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Oyun hakkında çok bir bilgiye sahip değilim ama zamanla öğrenebilirim. X bir yazılım platformunda "MineCoin" eklentisini övdüler ve ben de dayanamadım aranıza katıldım. Site oldukça güzel.

Şimdi gelelim ben bu zamana kadar kullandığım birkaç hosting şirketinden bahsedeyim.

Noktahost:

Lise yıllarımda (2005 yılı sonu tanıştım) kullandığım hosting şirketidir. Sahibi pırlanta gibidir, Mehmet abiyi hâlen çok severim. O dönemlerde tek başına çalışıyordu ve gerçekten tek başına muhteşem işlere imza atıyordu. Bizler de o dönemler irc/mirc gibi dalgaları bırakalım web designer işlerine atılalım dedik ve Noktahost ile tanıştık.

Turhost:

Mehmet abi ile yaklaşık 8 yıl çalıştıktan sonra Turhost'a geçtim, Turhost'tan çok memnundum. Linux - Windows reselleri vs. harika. Fakat döviz kuru arttıkça dayanılmaz bir hâle gelmeye başlıyordu fiyatları ve ben de bıraktım. Fiyat konusunda sıkıntı olmaz diyenlere önerebileceğim bir firmadır. Aynı şekilde Noktahost'ta öyledir.

Güzel Hosting:

5 yıldır çalıştığım firmadır. Gayette memnunum, destek talebi oluştursam dakikasında geri dönüş sağlanır. Herşeyi ile güzel bir firma, tavsiye ederim. Domain + hosting/sunucu ücretleri de ideal (bana göre).

Saygı ve sevgi ile kalın.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Alp#2509
15 yıllık tecrübe konuşuyor arkadaşlar.

Elmas madencisi.
Discord
Mehmet#5073
Batıhost var gayet iyi desteği çok sağlam. Her konuda destek alabiliyorum. Fiyatlarıda uygun ve ilgili bir yetkili kadrosu var.

Bakır madencisi.
Discord
paylaşımın için teşekkürler