minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım LAG VE TPS PROBLEMİNE SON! - Royal Süpürge Sizler İçin Lagı silip süpürsün! ÜCRETSİZ!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Forumlar senin tartışma çıkarmak veya ağlaman için kurulan yer değil yazacak yer bulamadın buradan yazmaya başladın istediğin kadar ağlayabilirsin konuda ne diyor oku sonra yorum yap

• Sunucu işlerinde yeniyseniz TPS ve Lag probleminiz varsa %90 Çözücektir.
TPS ve lag problemlerinin %10 luk bir kısmını bile çözemez bu skript. Her yorumda şu ağla kelimesini kullanıp gereksiz polemiğe girmek istediğinin farkındayım, boş boş işler yapma. Amacın kavga etmek ise burası yanlış yer. Adam gibi konu açmışsın, adam gibi yorum yapmışım neden beni boş boş işlerinle meşgul ediyorsun? İşine bak.

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
kendin gelip konuşuyorsun konu sahibi benim farkındasın demi :D

Discord
Eymen#0001
kendin gelip konuşuyorsun konu sahibi benim farkındasın demi :D
Konu sahibi olduğun için kimin nasıl yorum yapacağını seçemiyorsun kusura bakma ^^ Paylaştığın içerik eleştiriye açık değilse konuyu sil, git en sevdiğin forumda aç. Orda kimse eleştirmez seni merak etme.

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Eleştiri dediğin başka forumda atılan mesajı kopyalayıp yapıştırmakla olmaz yeni başlayan kişiler için paylaşılmış bir skript

Discord
Eymen#0001
Eleştiri dediğin başka forumda atılan mesajı kopyalayıp yapıştırmakla olmaz yeni başlayan kişiler için paylaşılmış bir skript
Bu ne yedirememezliktir arkadaş, açılan konuları geçtim yorumu bile baltalamaya çalışıyor eleman :D Adı üstünde, "yorum". Kişisel yapılan bir şey. Benim yorumum bu şekilde. İstediğim gibi yorum yaparım, saygı kurallarını çiğnemediğim sürece buna karışamazsın. Başka forumda atılan mesaj falan değil, direkt olarak benim düşüncem bu şekilde. Neyi nasıl baltalayacağını şaşırmış herif.
NOT: Yeni başlamış kişiler bu tür kalitesiz skriptleri kullanmamalı, clearlag isimli eklenti bu skriptin 10 katı daha işlevsel. İyi forumlar!

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Sıradan birisi
Discord
ErenAslan#4578
Selam beyler, bu tartışmaya bir son verme vakti gelmedi mi?
İkinizde iyi insanlarsınız fakat birbiriniz ile tartışmanız hiç hoş değil.
Lütfen bu tartışmayı daha fazla sürdürmeyin. Hem kendinize hem bana zahmet veriyorsunuz :)

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Skript paylaşım kanalına gereksiz tartışma çıkarmaya yönelik veya başka forumlardan kopyala yapıştır yaparak mesaj atana söylemek lazım bunu bu zamana kadar laftan anlamayan yine anlamaz yine...​

Discord
Eymen#0001
Skript paylaşım kanalına gereksiz tartışma çıkarmaya yönelik veya başka forumlardan kopyala yapıştır yaparak mesaj atana söylemek lazım bunu bu zamana kadar laftan anlamayan yine anlamaz yine...​
Yorumumu bile kıskanıyorsun, belki de kapasiten el vermiyor buna. Ceviz ye ceviz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...