Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Log ve Crash'tan Anlayanlar Bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Sunucunuzda WorldEditFix Plugini Varmı Çünkü Kötü Niyetli Oyuncular Şu Komutu Kullanınca Sunucuyu Çökertebiliyorlar ve Sunucu Crash Verebiliyor...

Kod:
// calc for (i = 0; i <256; i ++) {for (j = 0; j <256; j ++) {for (k = 0; k <256; k ++) {For (l = 0; l <256; l ++) {ln (pi)}}}}

Eğer Bu Plugin Yüklü Değilse Mutlaka Yükleyin Çünkü Loglar da Herhangi Bir Plugin Eklentisinin Hata Verdiğini Görmedim veya Crash Komutunu Giren Kişide Belli Değil...

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucunuzda WorldEditFix Plugini Varmı Çünkü Kötü Niyetli Oyuncular Şu Komutu Kullanınca Sunucuyu Çökertebiliyorlar ve Sunucu Crash Verebiliyor...

Kod:
// calc for (i = 0; i <256; i ++) {for (j = 0; j <256; j ++) {for (k = 0; k <256; k ++) {For (l = 0; l <256; l ++) {ln (pi)}}}}

Eğer Bu Plugin Yüklü Değilse Mutlaka Yükleyin Çünkü Loglar da Herhangi Bir Plugin Eklentisinin Hata Verdiğini Görmedim veya Crash Komutunu Giren Kişide Belli Değil...

Bu daha geçen gün aklıma geldi. Bu konuyu açtıktan sonra ekledim eklentiyi. O zamandan beridir crash yok. Umarım böyle devam eder.

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Umarım...Çünkü Bu Sorunu Bende Yaşadım Çözmek İçin İnternetden Araştırdım ve Yükledim Eklentiyi Sorun Yaşamadım Bir Daha Artık Bir Oyuncu o Komutu Girerse Otomatik Ban Yer Eğer Ban Atılmasını İstemiyorsanız Config den Ayarlayabilirsiniz...

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
WorldEdit'in bu komutu zaten yetkililerin hesaplama yapması için. Permissionu var diye hatırlıyorum. Ama yinede loglar aracılığı ile sebebi bulmanız basit. Yukarıda da belirtmiştim donmanın yaşandığı sıralarda şüpheli bir şey var mı, birisi bir komut kullandıktan sonra da donuyor olabilir diye. (Şimdi farkettim ki WorldEdit'in tüm komutları // yani iki slash ile yazılıyor, o yüzden loglamıyor olabilir.)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bu konu kapatılabilir.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...