• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

MC.REALLYCRAFT.COM | KATEGORİSİNDE 1 NUMARA ! - 1.11/1.12/1.13 - ConConCraft Online !

RLC

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP
mc.reallycraft.com
full-min.png
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Kayıtlar için Web Adresi: www.reallycraft.com
Kopyalanabilir IP: mc.reallycraft.com
Senide aramızda görmekten mutluluk duyarız ! Bu arada eğer geliştirmemizi önerdiğin bir şey varsa hiç çekinme hemen bize söyle.​

KeremWho

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı, tarafımdan Gizeron sunucusuna yapılan konu tasarımından alıntılanmıştır.

RLC

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı, tarafımdan Gizeron sunucusuna yapılan konu tasarımından alıntılanmıştır.
Fontun aynı olması benzerlik sağlıyor olabilir. Ancak direkt alıntılanmıştır olarak damgalamanız oldukça üzücü. Konu tasarımımız eski konu tasarımlarımızın birleşimiyle oluştu. Herhangi bir yerden kopya çekerek değil !

KeremWho

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Şekillerin köşeleri, yönetim bölümündeki fikir, konunun en alt kısmı. Sizce de benzemiyor mu?
Fontun aynı olması benzerlik sağlıyor olabilir. Ancak direkt alıntılanmıştır olarak damgalamanız oldukça üzücü. Konu tasarımımız eski konu tasarımlarımızın birleşimiyle oluştu. Herhangi bir yerden kopya çekerek değil !

RLC

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Şekillerin köşeleri, yönetim bölümündeki fikir, konunun en alt kısmı. Sizce de benzemiyor mu?
Diğer konu tasarımlarına bakarsanız özellikle hub sunucuların konu tasarımlarına bir çoğu birbiriyle benzer. Tekrardan belirtiyorum bu şekilde yargılamanız çok üzücü.