Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!
Reklam satın al!
Forumun En Güçlü Üyesi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
537
Tepki puanı
163
Puanları
1,315
Discord
kF5WuWI2ysSgqDrOmy4ndNHiKDYMk_IhD6oqJffED7MZIbY55BfVIrFZI0j-seLI-MasfJXRNjya2DUza1tPedaiWY8By9iKt-SXGvPhfp8d9MIph-ly23i8WhMkzW0v2TQq2tsS
Epic Games Store, her gün olduğu gibi bugün de 50 ₺ değerindeki korku ve aksiyon oyununu ücretsiz hale getirdi. Türkçe karşılığı “Merhaba Komşu” olan oyunun mod kiti de ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Hello Neighbor Ücretsiz Oldu
50 ₺ değerindeki Türkçe desteği bulunan Hello Neighbor oyunu Epic Games Store’da ücretsiz oldu. 8 Aralık 2017’de piyasaya sürülen Hello Neighbor, korku türünde bir aksiyon oyunudur. Oyundaki amacınız, komşunuzun bodrumda gizli işler çevirdiğini düşünerek evine gizlice girip ne yaptığını öğrenmek. Eğer komşunuza yakalanırsanız size saldıracaktır. Bundan dolayı gizlice girip çok dikkatli olmalısınız. Oyunda yer alan komşu, gelişen bir yapay zekaya sahiptir. Yani her oynayışta sizin davranışlarınıza göre tecrübe kazanır ve siz artık farklı yollardan girme çabasına girersiniz. Bu sayede hiç sıkılmadan oyunu uzun bir süre oynayacaksınız. Oyuna buradaki ulaşarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
7dsna54AQMo4oIvdgF-q2OsuRnSnX7GWM5enrQKR7Lq5Tb407mSlWcF7LI0lLsW2vwAaf1TtwRmzoCX8PXXDdS9fZwwUK-l8JVm2lTnr4bAlGDTH10qwoU56lD5GvwpLBOs66AEd
En Düşük Sistem Gereksinimleri
  • Windows 7 İşletim Sistemi
  • 4 Çekirdek 2.5 GHz İşlemci
  • 2 GB VRAM, DirectX 11 Destekli Ekran Kartı
  • 6 GB RAM
  • 5 GB Depolama
 

Üst