minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Güncelleme Minecraft 1.10 mob sürümü

Bu önekini minecraft güncelleme konularında kullanabilirsiniz.
Minecraft 1.10 Sürümü:
Merhaba ben MinecraftTR makale yazarı Tunahan Salih Küçük.
Mojang ekibi gün geçtikçe yeni sürümler için çalışarak durmadan mükemmel özellikler getirmek den vazgeçmiyor. 2016 yılında çıkan bu tatlı sürümü, bugün burada
eğlenceli sohbetimize konu edeceğiz.

Minecraft 1.10 sürümü ile gelen yeni özellikler;

Kutup ayısı mobu eklendi,
Stray mobu eklendi,
Husk mobu eklendi,
Wither skeleton, mule, skeleton horse, zombie horse, donkey, cat, elder guardian spawn yumurtaları eklendi,
Structure block eklendi,
Magma block eklendi,
Nether wart block eklendi,
Red nether brick eklendi,
Bone block eklendi,
Fosiller eklendi,
/teleport komutu eklendi,Auto.jump özelliği eklendi.

1.10 Sürümü incelemesi;

Genel olarak tarafsız bir şekilde düşünürsek mojang azda olsa bizleri yeni şeyler ile tanıştırmak istemiş. Bence bu sürüm mobları güzel şekilde etkilemiş.
Önceki sürümlerde yumurta hali olmayan mobların yumurtaları eklenmiş. Gelen en çok özellik olarak moblar göze çarpıyor.
Bloklar arasında ışıklandırması efsanevi olan magma bloğu eklendi ki bence bloklar için yeterli bir sebep olurdu. Mimari açıdan düşünürsek de fosil bloğu baya değerli bir blok olarak,
bu sürüm yeniliğinde gözüküyor.

Artık taraflı bir şekilde kendi yorumlarımı eklemek istiyorum. Mojang üşengeçlik yaptığı için 1.9 sürümünde getirdiği mobların yumurtasını getirmeyip,
yenilik gibi görünsün diye 1.10 sürümüne saklaması çok büyük kabalık gibi durmuş. Ama bana soracak olursanız bu tatlı bir kabalık, çünkü mojang ileriki
sürümlerde yargı dağıtmak için süre kazanmak istediği için iş taktiği yapılmış bariz orta da ve bence çok mantıklı. 1.10 sürümü bu şekilde. Aaşağıda beraber bu
konuyu sizler ile tartışmak isterim.

Yazar: ByCalypso#4071

Moderatörün son düzenlenenleri:
Mutant Herobrine.
Discord
Konu güzele benziyor tasarım gelişebilir elinize sağlık