minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

MİNECRAFT 1.17

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
Arkadaşlar Selam bugün minecraft 1.17 hakkında konuşacağız toplanın
Minecraft 1.17 evet biliyorum belkide bir çoğumuz daha 1.16 'ya alışamadı veya hayatına alamadı açıkçası bende bu görüşteyim.
Minecraft 1.17 hakkında maalesef kimse bir bilgiye sahip değil ama yaptığım araştırmalar sonuncuda bazı şeyler buldum ve bunları sizlerle paylaşmak için bu konuyu açma gereğinde bulundum (Kaynakların çoğu yabancı kaynaktı çevirimde vb... hata yaptıysam özür dilerim).
Minecraft 1.17 Ne olacak, Nasıl gelişilecek, "Hep Zirvede kalıcam" Sözünü ne kadar karşılıcak.
İlk soru ile başlıyayım Minecraft 1.17 Ne zaman çıkacak.
İlk başta bu konu için ondan fazla siteye baktım ve bulabildim tek tarih 18 NİSAN 2021 tarihinde ne kadar doğrudur bilmem ama, minecraft 1.17 Çıkma tarihi bu olmasa bile oyunculara 2021 'in ortalarına doğru oyun severlere ulaşak gibi gözüküyor.
Eee başlayalım o zaman Minecraft 1.17 'i anlatmaya ;

Yaşamlarla dolu yepyeni bir yeşil dünya,
Yemyeşil Sarkıt ve dikitler dolu damlataşı ve kendine ait yeni bir biyom hayali bile güzel.

Çok fazla sayıda yeni çete geliyor eski minecraft çetelerine yeniler eklendikçe ekleniyor ve yenileri geliyor,
Korkunç karanlıkta bu çeteleri görmek of nasıl heyecanlı ama.

Yeni bir kazma geliyor,
Bu kazma ile yıkmak yerine enkazları fırçalayarak, nadir ve kırılgan eserleri dikkatlice kazdıklarını gören,
Güncellemesi ile yeni bir madencilik biçimi gelecek oleyyy.

Yeni işçilik malzemeleri bunu size yazmadan önce soruyorum sizce ne gibi şeyler gelecek.
Yeni bakır cevheri veya muhteşem Ametist kristal jeotlar yeni olacak acaba neler gelecek.

Yüzeyde Yemyeşil bir Mağara bir ağaç adı Azalea,
Peki ne oluyor bu,
Bu Azalea ağacı artık bu mağaraların yerini gösterecek.

Yeni çiçekler;
Yeni bir biyom gelceni zaten söylemiştim peki ya yeni çiçekler,
Spor çiçekleri, yeni nether'dekilere benzer şekilde parçacıklar yayan yeni bir blok, çatıda asılı bir çiçekmiş bakalım acaba ne kadar doğru.

Yeni çeteler çok karanlıkta pusuda ve çok korkunçlar olamaz,
Karanlık bir yerdeler onları his edebiliyorum ama bir dakika onlarda hareket algılaya bilir ve hassas bir bir işitme yapısına sahipler.
Dikkatli olmamız lazım ortak!

Yeni sculk bloğu hareket algılayacak,
Yeni sculk bloğu hareketi algılayacak ve bir Redstone sinyali gönderecek (hareket sensör gibi) bu yeni sensör bakalım bu ellerde neler görücek,
Redstone mühendisleri ; Yeni sistemlerimiz efsane olacak!

Yeni kristaller vay canına acaba nasıl olacaklar,
Bu bloklar çok uzakta Onları alırken çok zorlancaz ortak!
Ama buna değer.

Neyse arkadaşlar bu kadar işte minecraft 1.17 internete düştükçe yorumlar kısmına yeni şeyler yazılacaktır hadi Allah'a emanet olun yeni konularda görüşmek üzere :)

AmethystGeodeBlock.png SporePlant2.png Stalagmite.png CopperBlockJE1.png BloomingAzaleaLeaves.png BuddingAmethystJE1.png minecraft 1.17.png AmethystShardJE1.png Deepdark.png CavesDripstone.png SculkBlock.png Geode_Casing.png Warden.png SculkChute.png SculkSensor.gif LushCave.png CopperOre.png

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
Arkadaşlar konuda eksik veya doksanları söylerseniz sevinirim :)

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Alp#2509
1.8.8 den vazgeçemeyenler var hala .d

Elite madenci.
Discord
1.17 için çok teorilerim yok ama youtubede var onları izleyebiliriz ancak ben bu 1.17 ile gelen bazı özelliklerinin artık modlu oluşuna şahit oldum tabi bu benim kendi şahsi bir bakış açım ancak bu kadar yenilik bence hemen getirilmemeli.