Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
AlenasNetwork.Com

Paylaşım Minecraft 1.18 için doku paketleri

Elmas madencisi.
Katılım
29 Aralık 2020
Mesajlar
4
Tepki puanı
2
Puanları
475
Discord
;P^5749
URBAN-Resource-Pack.jpg (1) İlk olarak oldukça şık ve gerçekçi olan doku pakedi ile başlayalım. doku paketi 3 adet alternatif versiyon '' 128x 512x 1024x '' içermektedir. Bu doku pakediyle beraber artık oyununuzun eski ve kalitesiz görünmeyecek. Doku pakediyle en iyi çalışan shader pack'lar ( , ).(2)İkinci Bloctacraft-Resource-Pack-for-minecraft-textures-4.jpg olarak basitliği ve performansı ile öne çıkan doku pakedi ile devam edelim.
1.18 sürümünde performans sorunları yaşayanlar ve sıradan görünümden sıkılanlar içinbirebir, sistem yormayan ve sade tasarımıyla bu listede yerini alan [x16] [1.18x-1.16.x] arasındaki tüm sürümlerde kullanılabilir.oceano-shaders-mod.jpg
(bonus) doku paketlerinin yanında shader pack olmazsa olmaz. İşte tam burda işin içine giriyor. Kendim kullanıyorum diye söylemiyorum cidden oldukça kaliteli ve göz yormayan bir görünüme sahip. Ayrıca 1.18 sürümünde gelen maden değişikliklerinden sonra cevherleri bulmayı oldukça kolaylaştırıyor.
 
Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
15 Şubat 2022
Mesajlar
8
Tepki puanı
2
Puanları
35
Discord
gayet acıklayıcı bi tanıtım olmuş sağolun kullanıcam
 

Üst