minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft 1 sunucuda 2 oyun nasıl yapılır

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
faction + survival kurmak istiyorum bunu nasıl yapabilirm

Seçkin madenci.
Discord
Bunun için BungeeCord ayarlamalısınız. Ve ek olarak lobi sunucusu oluşturmanız gerekmektedir. Faction, Survival, Lobi ve bungeecord olmak üzere 4 adet klasörde dosyalarınızı ayarlamalısınız.
Bungeecord ayarlamak için birçok video mevcut, youtube üzerinden araştırabilirsiniz.
Faction + Survival + Lobi sunucusu için tavsiyem en az 10GB Ram'e sahip bir sunucuya sahip olmanız.

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Dediğin Hub yani çekirdek sunucu oluyor, hub sunucu kurmak için önerilen RAM miktarı minimum 8gb. Eğer 8gb makinen var ise vereceğim linkte tıklayarak detaylıca öğrenebilirsin. TIKLA

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
Bungecoord ayarlaman lazım çakma lobi ve lobi sorna eklicen oyunları

Batihostun galiba böyle bi anlatıcı bi videosu vardı yanlış bilmiyorsam ben ordan bungecoordu bkurmuştum YouTubede kısa araştırma sonucu bulabilrisin ama gb sayın yüksek olması lazım böyle 2 4 6 7 gb gibi şeyler lag yapar sunucuya 8 ve üstü olursa daha iyi olur.

#PÖH
PREMIUM
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Öncelikle internetde bunun üzerine detaylı videolar mevcut bakmanı tavsiye ederim
@Hyperion un dediği gibi minimum 8gb lazım fakat tek bir makina olmasını önermiyorum
her bir makinaya tek bir sunucu düşerse dağa çok performans elde etmiş olursun

Bu videolara bakabilirsin videoları rastgele seçtim

İt's not your business mate
Discord
MustafaKS#1167
Tek makinada işini göremezsin.Onun dışında @KR1PT0N 'un dediği gibi videolar yardımı ile kurulum yaparsın.