Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Hytale Minecraft 2 Ne zaman Çıkıyor? (Hytale)

Hytale oyunu güncelleme konularında kullanılabilecek ön ek.
hytale.jpg
Minecraft'ın en büyük sunucularından olan hypixel'in çıkaracağı minecraft 2 diye paylaşılan Hytale oyunu hakkında araştırdığım bilgileri sizlere bu konuda anlatmak istiyorum.

Oyunun ana konusu ne olacak?
Oyun aslında minecraft'ı temel alarak geliştiriliyor ancak minecrafta göre daha gelişmiş grafiklere ve oyun içeriğine sahip olacağını yapılan trailer ve duyurulardan görebiliyoruz. Uzun lafın kısası oyunun bir hayatta kalma temeline dayalı olacağını biliyoruz.

Oyunun içeriğinde neler yer alacak?
Hytale'in websitesinden yaptığı paylaşımlara bakacak olursak çeşitli güçlü/güçsüz yaratıklar bulunuyor, ve bu yaratıkların bazı ganimetlere koruyuculuk yaptığı söyleniyor. İsterseniz Hytale'in kendi sunucusunda ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kendi sunucunuzu açabileceksiniz.

Oyun içi kendi tasarladığın mob ve eşaları eklemek?
Oyun yapımcıları bu özellik ile sanırım tüm oyuncuların kalbini fethediyor :) Oyunu geliştirirken kullanılan yaratık, eşya vs. tasarlamak
için kullanılan editörleri basitleştirilmiş şekilde oyunun içinden kullanıp kendi oyununuzu kendiniz yaratabileceksiniz :love:
Ayrıca oyun içerik üreticilerinide düşünüp oyun içi klip alma ve aldığınız klipleri editleme özelliğinide bizlere sunuyor.

Peki ya Hytale ne zaman çıkıyor?
Websitesinde yer alan bilgiye göre 2023'ten önce yayınlamayı planlamıyorlar.

modelleme.png
Son olarak HYTALE Beta başvuruları açıldı!
resmi web sitesine gidip, butonuna tıkladığınız zaman kolayca kayıt olabilir,yeni duyuru paylaşıldığı zaman anında haber alabilirsiniz.

Buraya kadar okuyan herkese teşekkürler, yenilik geldikçe paylaşacağım.

Herkese benden :çay::çay::çay:
hytale4.jpg hytale5.jpg hytale3.jpg hytale2.jpg

Yararlandığım kaynak(lar);

Moderatörün son düzenlenenleri:
Seçkin madenci.
Discord
Eldrithc_
Riot Games kafa tutamayacağı tek oyuna kafa tutmaya çalışıyor.
Oyun başlarda büyük hype getirmiş olsa da çıktığında bu hype'ın olacağını sanmıyorum.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Minecraft’çok eskiye daynan ve oyuncu kitlesinin çok fazla olduğu bir oyun hypixel oyunu çıkarttığında başlarda popüler olacaktır bir kaç ay ama ardından tekrar minecraft’a döneceklerini düşünüyorum. Çünkü minecraftın yeni güncellemeleri ile oyunu daha eğlenceli ve daha çok oynanabilir hale getiriyorlar. (Survival olarak sürekli aynı şeyleri yapmaktan kurtulacağız). Kosacası fikrimi sorarsanız minecrafta kafa tutabilecek bir oyun olacağını sanmıyorum bir kaç ay popiler olarak oynanır ardından düşük bir oyuncu sayısı ile devam eder diye tahmin ediyorum.

Elite madenci.
Discord
Hytale' minecraft tarihi boyunca çeşitli içerikler ile minecraft kitlesini kendine çeken Hypixel tarafından geliştirilen minecrafttan esinlenerek minecraft'a göre daha gelişmiş grafik,animasyon,materyal,macera ve birçok özellikler ile tanıtıldı. Ne kadar çok kişi tarafından ilgi odağı olsada minecraft 10 yıldır sürekli gelişen daha çok yeniliklerle birçok kişi tarafından ilgi gören bir oyundur. Hytale piyasaya çıkıncada minecraft kitlesinin dikkatini çekecektir.Böylelikle rakip değilde farklılık gösteren bir girişim olur diye düşünüyorum.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Hytale' minecraft tarihi boyunca çeşitli içerikler ile minecraft kitlesini kendine çeken Hypixel tarafından geliştirilen minecrafttan esinlenerek minecraft'a göre daha gelişmiş grafik,animasyon,materyal,macera ve birçok özellikler ile tanıtıldı. Ne kadar çok kişi tarafından ilgi odağı olsada minecraft 10 yıldır sürekli gelişen daha çok yeniliklerle birçok kişi tarafından ilgi gören bir oyundur. Hytale piyasaya çıkıncada minecraft kitlesinin dikkatini çekecektir.Böylelikle rakip değilde farklılık gösteren bir girişim olur diye düşünüyorum.
Minecrafta rakip olacak bir oyun yok, çok kez denendi ve başarısız olundu. Üstte belirttiğim gibi bir kaç ay oynanıp ardından bırakılacağını düşünüyorum ben ama hypixel sadece geliştirme kısmında görevliymiş artık oyun satılmış daha büyük bir kitleye hitap ediyor artık. Zaman her şeyi gösterecek.

İyi Eğlenceler.