Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Minecraft Dungeons | Mojang'ın Yeni Oyunu

3747

Minecraft Dungeons rekorlar için geliyor!

Zindan oyunlarından esinlenerek yapılmış ve Minecraft evreninde geçen Macera oyunu Minecraft Dungeons'da düşmanlara karşı mücadele edin!
Bu oyun çoklu oyuncuda en fazla 4 kişi ile oynanabiliyor veya tek başına cesurca zindanlarda maceralara koşabilirsiniz.
Oyunun görevi Kötü Arch-Illager'i yenme görevi için yeni yaratıklara karşı heyecan dolu hazineli ve bol maceralı bir savaşa girin!
Mükemmel grafikleri ile Mojang'ın yeni projesi Minecraft Dungeons.

3748

Oyunun amacı nedir?

Oyunun amacı Arch-Illager'e karşı savaşmak, yeni yaratıkları öldürerek ona ulaşmak, eşyaları geliştirmek ve zindanlarda heyecan dolu yolları izlemek.
Oyunda bunların dışında hazinelerde bulunmaktadır.
Yakın silahlarla etrafı dağıtın, uzak silahlarla karşılık verin ve zırhlar giyerek kendinizi savunun!
Minecraft'tan sonra Mojang'ın geliştirdiği ve Minecraft evreninde geçen tek başına ilk oyun!

3749

Oyun piyasaya ne zaman çıkacak?

Oyunun yapımcıları Xbox Game Studios ve Mojang tam sürümün İlkbahar 2020 yılında çıkacağını belirtiyor fakat bu tarih ileriye veya geriye de alınabileceği belirtiliyor.
Tabi oyun hakkında daha yeni bildirimler veya tarih hakkında güncellemeler olacaktır.

3750

Oyun hangi platformlarda olacak?

Oyunun iki yapımcısı birbirinden farklı kelimeler söylüyor, Xbox Game Studios sadece Xbox One ve Windows 10'da olacağını söylerken, Mojang oyunun tüm platformlarda olacağını belirtiyor. Bu belirsizlik yakın tarihde bitecektir.

Fragman

Kapanış

Bu oyun mükemmel grafikleri ve maceralı oyun hikayesi ile satış rekorları kırabilecek seviye de fakat bu oyun iki adet platformda takılı kalırsa çok fazla satış yapamaz.
Benim düşüncem Mojang'ın dediği gibi olacaktır ve tüm platformda oyuna ulaşılabilecektir.
Umarım konuyu anlamışsınızdır, herhangi bir güncelleme halinde buraya eklemeler yapılacaktır.
İyi forumlar!

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Her zamanki yazılardan daha değişik olmuş bu yazı gözlerimi alamadım.

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.
Discord
Ahmet/OnlyVan#3826
Mükkemmel bir yazı.

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır.
Discord
kadirhb
Güzel konu, ancak ben bu tarz bir oyunu oynayacağımı sanmıyorum :( :D

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
Güzel bir konu!

Kaşif
Discord
DarkSad#7914