MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
281
Tepki puanı
141
Puanları
1,315
EXP
7697.45
Minecoin
605.8
Minecraft Dungeons geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Peki bu oyun hakkında neler biliyorsunuz? Bu yazıda bilgileri derleyerek siz değerli forum okuyucularına sunacağız.

Minecraft Dungeons Bize Neler Katıyor?

Mojang Studios tarafından geliştirilen bu oyun, çapraz platform desteği ile birçok platformda bulunacak. Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows, Xbox One, Xbox Game Pass platformlarında yer alan oyun, online oyun ile birlikte diğer konsollarda yer alan arkadaşlarla oynanabilir hale gelecek. Bu da sonsuza dek sürecek arkadaşlıkların daha da güçlü bir bağ kurmasını sağlayacak.
XY5v3MHuNrxeJpnPJI5idwHejnTW76P8h06j5cUig40vouXjoIOJO_cRjzLbGFzn07dgwggQ-MuG1aCgt4a7KPSvBwNplguuQ-SQPpL33jOX_Rppb2zFs6F55ZrXfCU-9cirxcbe
Minecraft Dungeons, DLC paketleri de içermekte. Macera dolu bu oyunda eğer ki yeni şeyler katmak istiyor iseniz DLC paketleri ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Standart sürümü 19,99 $ olan oyunun kahraman sürümü 29,99 $ olarak satışta bulunmakta. Bu pakette özel karakter dokuları ve yanında gezebilecek bir tavuk arkadaş yer alıyor. Eğer tek başına oynuyor isen ve sıkıldıysan tavuk ile daha aktif bir eğlenceye merhaba diyebilirsin. Kahraman paketinin bir özelliği daha bulunuyor. Gelecekte çıkacak olan 2 yeni DLC paketini de içeren bu sürüm sayesinde daha uygun fiyata şimdiden almış olup ekonomik bir tasarruf sağlamış olacaksınız.

Macera oyunu, Minecraft evreninde geçen ve havadan görünüm ile oynanan bir macera tabanlı oyun olmaktadır. Arkadaşlar ile oynandığı gibi tek başına da oynanabilir. Büyü basma, eşya geliştirme, yeni eşyalar, yaratıklarla savaşma derken kendinizi oyunun içinde kaybedeceksiniz.
1590645247782.png
En fazla 4 arkadaşa kadar oynanabilen oyunda zindanlara girerken yaratıklara ve daha tehlikeli varlıklara karşı dikkatli olmalısın. En sevdiğin arkadaşların ile beraber bu işin üstesinden gelebilir, ortak olup güzel bir ekip çalışması sağlayabilirsin.

Macera oyunu olan Minecraft Dungeons oyununu oynamak için Windows 7 ve üstü işletim sistemine ihtiyacınız bulunmakta. Bunun dışında Intel Core i5 2.8 GHz işlemci, Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı, DirectX 11, 8 GB RAM ve 2 GB VRAM, 6 GB depolama ve bununla beraber 800x600 ekran çözünürlüğü gerekir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst