Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
PlatonMC

Minecraft Dungeons'un Oynanış Videosu Yayınlandı

5509
Microsoft’a bağlı Mojang ekibi tarafından Minecraft Dungeons adlı yeni çıkacak oyunun oynanış videosu yayınlandı. 2020 baharında çıkacak olan aksiyon ve macera türü oyun Minecraft Dungeons, PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Game Pass platformlarında yayınlanacak. Çok oyunculu desteği bulunan oyunda arkadaşlarınız ile beraber maceraya katılabileceksiniz. Eşya ve silah güçlendirmeleri ile kendinizi daha güçlü hale getirerek yaratıklarla daha profesyonelce savaşabileceksiniz. Bu destansı oyunda istediğiniz şekilde yaratıklarla savaşabileceksiniz. Mojang tarafından geliştirilen ve Minecraft evreninde geçen ilk oyunun oynanış videosu YouTube’da yayınlandı.
Oynanış videosunu incelediğimizde alt kısmın ortasında bir sağlık barı bulunmaktadır. Alt kısmı incelediğimizde envanter, oklar, harita, sağlık iksiri gibi birçok obje yer alan oyun adeta RPG oyunlarını andırıyor.
 

Üst