Minecraft ile Gerçekçi Hareketler Artık Mümkün!

MinecraftTR 3,772 Konusu 21,444 Mesajı ve 7,161 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Konu Sahibi
Süper Mod.
Editor Şefi
17 Şubat 2019
298
138
1,132
EXP
5419.45
Minecoin
461.4
Minecraft, her sürümde yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. 1.16 ile birlikte Nether güncellemesinin yayınlandığı büyük güncelleme sonrasında 1.17 sürümünde çıkacak olan dağ güncellemesi için çalışmalara başlandı. Keçilerin yer alacağı bu güncelleme de karlı tepeler artık daha güzel bir görünüme kavuşacak. Mojang Studios, bununla birlikte oyunculara sürpriz birkaç yenilik daha duyurdu.
Minecraft Bedrock Edition ile JAVA Edition arasında bazı farklar bulunmakta. Bu farklardan birisi de Bedrock Edition sürümünün özel bir mağazaya sahip olması. Ana menüden ulaşılabilen bu mağazada haritalar, modlar, dokular gibi çeşitli ürünler yer alıyor. Oyuncular bu ürünler arasından istediklerini seçerek kendine özgü sistemler kurabiliyor. JAVA Edition için henüz doğrulanmasa da Bedrock Edition sürümüne yeni bir özellik geliyor.

Bu özellik ile birlikte artık oyuncular gerçekçi bir şekilde hareketler yapabilecek. Kullanıcıların duygularını ifade edebileceği bu sistem ile birlikte tepki vermek artık mümkün. Seçilen tepkiye uygun hareketi veren karakter, mağazadan daha fazla duygu satın alabilecek. Örneğin alkış yapmak, el sallamak veya dans hareketleri yapmak artık mümkün hale geldi. Zamanla yeni duyguların ekleneceği bu özellik için oyuna yeni girenlere birkaç duygu verilmekte. Zamanla başarımlardan kazanılabilen veya mağazadan satın alınabilen duygular kullanıcıları bekliyor olacak.

Bu özelliğin yanı sıra oyuna başarım sistemi de eklendi. 28 yeni başarımın eklendiği Minecraft bedrock Edition sürümü, eskisinden daha iyi hale geldi. Başarım ödüllerinin çoğu giysi ödülleri içermekte. Bu giysiler ile çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınızın karşısına daha farklı çıkabilirsiniz.

Minecraft, başarım sistemi ile duygu sisteminin JAVA Edition sürümüne gelip gelmeyeceği konusunda bilgi vermese de bazı oyuncular 1.17 sürümünde veya gelecek sürümlerde bu özelliklerin eklenebileceğini tahmin ediyor.
 
Moderatörün son düzenlenenleri: